| Prijs | 150-200USD |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 30 days |
| Merk | iBoard or OEM |
| Plaats van oorsprong | Shenzhen, China |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 |
| ModelNumber | Ib-82 |
| Verpakking | Kartonnen verpakking |
| Betalingsvoorwaarden | T/T,L/C |
| Toeleveringsvermogen | 10000 eenheden per maand |
| Brand Name | iBoard or OEM | ModelNumber | Ib-82 |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 | Plaats van oorsprong | Shenzhen, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 | Price | 150-200USD |
| Betalingsvoorwaarden | T/T,L/C | Toeleveringsvermogen | 10000 eenheden per maand |
| Leveringstermijn | 30 dagen | Verpakking | Kartonnen verpakking |
| Modelnummer | IB-82 | Maat | 82'' |
| Technologie | Infrarood (IR) | Aanraakpunten | 20 punten |
| Schrijf Object | vinger, pen of andere ondoorzichtige objecten | Grootte van de reactie | > 3 mm |
| Nauwkeurigheid | 2 mm | Oplossing | 32767 x 32767 |
| Oppervlak | staal met antireflectieverf | Aspect-radio | 16:10, 16:9... |
| Interface | USB, VGA, RS232, HDMI | Schermgrootte | 65", 75", 86", 98" |
| Multi-touch | Maximaal 40 punten | Sneltoetsen | Sneltoetsen aan twee kanten |
| Verzending manier | Zeevervoer Luchtvracht Vrachtwagenvracht | Garantie | 1 jaar |
| Voeding | Wisselstroom 100-240 V, 50/60 Hz | Besturingssysteem | Android/Windows/Linux/Mac.etc. |
| Mobiele standaard | Optioneel | Kleuren | Zwart of OEM |
82'' IR interactief whiteboard multi touch whiteboard met projectorondersteuning alle systemen
Inleiding van het product
iBoard interactief whiteboard verbindt met een algemene computer via een USB-kabel, de weergave van de computer kan worden geprojecteerd op het whiteboard via een projector.aanraking en tracking informatie van het bord zal worden overgedragen aan de aanwijzer klik en beweging van de muis, en door DRAWVIEW software of ander programma, alle klik, tracking en schrijf informatie zal worden weergegeven op het bord in real time.
iBoard interactieve whiteboard hardware functies: (Pls verwijzen naar gedetailleerde Hardware hoofdstuk)
iBoard interactieve whiteboard software functies:
Technische specificaties
| Speciale kenmerken van de hardware | Gestenherkenning |
| Technologie | Infrarood |
| AanrakingHet punt | 10 aanrakingen |
| Cursorsnelheid | 180 punt/s |
| Afbeeldingsverhouding | 4:3 |
| Resolutie | 32767 x 32767 |
| Positioneringsnauwkeurigheid | |
| VerbindingHaven | USB 2.0 USB 1.1 USB 30 |
| Bekijkhoek | Horizontaal 170°, verticaal 160° |
| Besturingssysteem | Windows 2000, Windows XP, Linux, Mac, Android |
| Stroomvoorziening | USB-stroomtoevoerDC 4,6V-5,0V |
| WerkenVoorwaarde | Binnen.of Buiten |
| Bewaarplaats | Temperatuur: -20°C~60°C Vochtigheid: 0%~95% |
| Operatie | Temperatuur:-10°C~45°C Vochtigheid: 10%~90% |
| Installatie | Wandgebouwd, kasten, mobielestand (optioneel) |



