| Prijs | USD178 |
| MOQ | 10 |
| Tijd om te bezorgen | 30 days |
| Merk | iBoard or OEM |
| Plaats van oorsprong | Shenzhen, China |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 |
| ModelNumber | Steunoem |
| Verpakking | Kartonnen verpakking |
| Betalingsvoorwaarden | T/T,L/C |
| Toeleveringsvermogen | 10000 eenheden per maand |
| Brand Name | iBoard or OEM | ModelNumber | Steunoem |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 | Plaats van oorsprong | Shenzhen, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 10 | Price | USD178 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T,L/C | Toeleveringsvermogen | 10000 eenheden per maand |
| Leveringstermijn | 30 dagen | Verpakking | Kartonnen verpakking |
| Framemateriaal | Aluminium | Beeldverhouding | 4:3 |
| Kleur | Zwart | Plaatoppervlak | Nano, keramisch (optioneel) |
| Sneltoetsen | Sneltoetsen aan twee kanten | Naam | Infrarood Touch Whiteboard |
| Aspect-radio | 16:10, 16:9... | Interface | USB, VGA, RS232, HDMI |
| Schermgrootte | 65", 75", 86", 98" | Multi-touch | Maximaal 40 punten |
| Verzending manier | Zeevervoer Luchtvracht Vrachtwagenvracht | Aanraakpunten | 20 punten |
| Garantie | 1 jaar | Voeding | Wisselstroom 100-240 V, 50/60 Hz |
| Besturingssysteem | Android/Windows/Linux/Mac.etc. | Nauwkeurigheid | 2 mm |
| Mobiele standaard | Optioneel | Kleuren | Zwart of OEM |
82 inch whiteboard 4:3 infrarood touchbord
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Speciale Hardwarefuncties | Gebarenherkenning |
| Technologie | Infrarood |
| Touchpunten | 10 touch |
| Cursorsnelheid | 180 punt/s |
| Beeldverhouding | 4:3 |
| Resolutie | 32768 x 32768 |
| Positioneringsnauwkeurigheid | |
| Aansluitpoort | USB 2.0 USB 1.1 USB 3.0 |
| Kijkhoek | Horizontaal 170°, verticaal 160° |
| Besturingssysteem | Windows 2000, Windows XP, , Linux, Mac, Android |
| Voeding | USB voeding DC 4.7V- 5.2V |
| Werkomstandigheden | Binnen of buiten |
| Opslag | Temperatuur: -30°C~60°C Vochtigheid: 0%~95% |
| Gebruik | Temperatuur: -10°C~45°C Vochtigheid: 10%~90% |
| Installatie | Wandmontage, kasten, mobiel statief (optioneel) |
FYSIEKE SPECIFICATIES
| Model | IB-82Q |
| Totale Afmetingen (mm) | 1695x 1183 |
| Totale Diagonaal (inch) | 81.3 |
| Beeldverhouding | 4:3 |
| Gewicht Bord (kg) | 16 |
| Brutogewicht (kg) | 21 |
| Productafmetingen (mm) | 1695x 1183x 29.3mm |
| Verpakkingsafmetingen (mm) | 2600 x 1270 x 70 mm |
Productfoto's



