| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 1set |
| Tijd om te bezorgen | 3 - 30 days after payment arranged |
| Merk | TOUPACK |
| Plaats van Oorsprong | Guangdong Zhongshan China |
| Certification | CE |
| ModelNumber | TYA-CW90/CW120/CW220 |
| Verpakkingsdetails | Pollywoodgeval |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/P, T/T |
| Leveringscapaciteit | 100SETS / maand |
| Brand Name | TOUPACK | ModelNumber | TYA-CW90/CW120/CW220 |
| Certification | CE | Plaats van Oorsprong | Guangdong Zhongshan China |
| Minimumordehoeveelheid | 1set | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/P, T/T | Leveringscapaciteit | 100SETS / maand |
| Levertijd | 3 - 30 dagen na geschikte betaling | Verpakkingsdetails | Pollywoodgeval |
| Productnaam | controleer weger | Wegende Waaier | 200g |
| Het wegen Nauwkeurigheid | ±0.05g~±0.15g | Het wegen Resolutie | 0.02g |
| Max Speed | 200 WPM | Riembreedte | 95mm |
| Het wegen Riemlengte | 200mm | Invoer/Outfeed-Riemlengte | 300mm |
Nieuwe IP65 waterdicht roestvrij staal In motion checkweigher Dynamische checkweigher
Toepassing:
Het
wordt
gebruikt
om
te
controleren
of
de
eindproducten
binnen
het
vooraf
ingestelde
doelgewicht
liggen
en
om
de
niet-standaardproducten
door
middel
van
een
automatisch
controleapparaat
af
te
wijzen.
Specificaties:
| Model | TYA-CW90 |
| Gewichtsbereik | 200 g |
| Nauwkeurige weegkracht | ± 0,05 g ~ ± 0,15 g |
| Weegresolutie | 0.02 g |
| Maximale snelheid | 200 WPM |
| Gordelbreedte | 95 mm |
| Lengte van de weegriem | 200 mm |
| Invoer-/uitvoerbandlengte | 300 mm |
| Stroomvoorziening | AC220V ±10%/1P/0,1KW |
| Controlesysteem | Hoge snelheid A/D bemonsteringscontroller |
| - Pre-set Prod. | 99 |
| Gordelhoogte | 800 ± 50 mm |
| Optioneel afwijzer | luchtblaasmachines |
Productvoordelen:



