| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 1set |
| Tijd om te bezorgen | 3 - 30 days after payment arranged |
| Merk | TOUPACK |
| Plaats van Oorsprong | Guangdong Zhongshan China |
| Certification | CE |
| ModelNumber | TYA-CW90/CW120/CW220 |
| Verpakkingsdetails | Pollywoodgeval |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/P, T/T |
| Leveringscapaciteit | 100SETS / maand |
| Brand Name | TOUPACK | ModelNumber | TYA-CW90/CW120/CW220 |
| Certification | CE | Plaats van Oorsprong | Guangdong Zhongshan China |
| Minimumordehoeveelheid | 1set | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/P, T/T | Leveringscapaciteit | 100SETS / maand |
| Levertijd | 3 - 30 dagen na geschikte betaling | Verpakkingsdetails | Pollywoodgeval |
| Productnaam | controleer weger | Wegende Waaier | 200g |
| Het wegen Nauwkeurigheid | ±0.05g~±0.15g | Het wegen Resolutie | 0.02g |
| Max Speed | 200 WPM | Riembreedte | 95mm |
| Het wegen Riemlengte | 200mm | Invoer/Outfeed-Riemlengte | 300mm |
Industriële online transportband weegmachine checkweger voor voedsel
Toepassing:
Specificaties:
| Model | TYA-CW120 |
| Weegbereik | 200g |
| Weegnauwkeurigheid | ±0,2g |
| Weegresolutie | 0,1g |
| Max. snelheid | 150 WPM |
| Bandbreedte | 120mm |
| Lengte weegband | 200mm |
| Lengte aanvoer/afvoerband | 200mm/380mm |
| Voeding | AC220V ±10%/1P/0,2KW |
| Besturingssysteem | Hoge snelheid A/D sampling controller |
| Vooraf ingesteld prod. nr. | 99 |
| Bandhoogte | 750±50mm |
| Optionele afkeur | Luchtblazer |
Kantoor & werkplaats:



