| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 15-30 Working Days |
| Merk | TOUPACK |
| Plaats van Oorsprong | Zhongshan, Guangdong China |
| Certification | CE, ISO |
| ModelNumber | Ty-zx041m30-02-11 |
| Verpakkingsdetails | houten geval |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T |
| Leveringscapaciteit | 50 per maand |
| Brand Name | TOUPACK | ModelNumber | Ty-zx041m30-02-11 |
| Certification | CE, ISO | Plaats van Oorsprong | Zhongshan, Guangdong China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T | Leveringscapaciteit | 50 per maand |
| Levertijd | 15-30 werkdagen | Verpakkingsdetails | houten geval |
| Hoofdmateriaal | ss304 | Deuren | Acryl dubbele deuren |
| Type | 4 de hoofd Lineaire weger van 3L | automatische rang | Automatisch |
| Voorwaarde | Nieuw | Toepassing | Voedsel, Goederen, Machines & Hardware |
| Wegende Waaier | 10-2000g | Functie | Het voeden, het wegen |
4 Hoofd 3L lineaire weegmachine voor het verpakken van kruidenpoeder
Automatische 4-kop 3L lineaire weegmachine:
Automatische 4 Head 3L lineaire weegmachine maakt geautomatiseerde vulling op basis van gewicht zowel efficiënt als betaalbaar. Het elimineert handgewicht en vulling wat resulteert in snellere verpakking met hoge nauwkeurigheid.
It will help in designing a customised packaging solution to suit your operational requirements whether you want a stand alone Linear Weigher or a comprehensive complex integrated system with any of our bagging solutions specially customized to match your various manufacturing requirements.
Het kan op verschillende manieren worden gebruikt, van de voedingsmiddelenindustrie tot de niet-voedingsmiddelenindustrie.Als de hoogte beperkt is of de doelproducten gemakkelijk gebroken zijnBovendien wordt dit type lineaire weegmachine met 4 hoofden vaak gebruikt voor kleinere korrels en poeder, zoals rijst, suiker, bloem, koffiepoeder, enz.
Automatische 4-kop 3L lineaire weegmachine.Specificaties:
| Model | TY-ZX041M30-02-11 |
| Eenvoudige maximale afvoer. (g) | 2000 g |
| Gewichtsnauwkeurigheid (g) | 0.2-2g |
| Max. Weegsnelheid | 10-45 wpm |
| Weeghoepelvolume | 3000 ml |
| Controlestraf | 7" touchscreen |
| Max. mengproducten | 4 |
| Energiebehoefte | AC220V ±10% 50HZ/60HZ, 1 kW |
| Verpakking Dimensie ((mm) | 1,310(L) × 1,020(W) × 935(H) mm |
| Bruto/nettogewicht ((kg) | 242 kg |