| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 15-35 Working Days |
| Merk | Toupack |
| Plaats van Oorsprong | Zhongshan, Guangdong, China |
| Certification | CE, ISO |
| ModelNumber | Ty-a-mx4-2 |
| Verpakkingsdetails | Houten Geval |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T |
| Leveringscapaciteit | 50 reeksen per maand |
| Brand Name | Toupack | ModelNumber | Ty-a-mx4-2 |
| Certification | CE, ISO | Plaats van Oorsprong | Zhongshan, Guangdong, China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T | Leveringscapaciteit | 50 reeksen per maand |
| Levertijd | 15-35 Werkdagen | Verpakkingsdetails | Houten Geval |
| Voorwaarde | Nieuw | Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Hoofd | 4 hoofden | Volume | 3L |
| Het Max. Wegen | 2000g | Controlesysteem | MCU/PLC |
4-kops lineaire voedselweger verpakkingsmachine voor korrelsuiker, zout, rijst en granen
4-kops lineaire voedselweger verpakkingsmachine Toepassing:
De automatische 4-kops 3L lineaire weger maakt automatisch vullen op basis van gewicht zowel efficiënt als betaalbaar. Het elimineert handmatig wegen en vullen, wat resulteert in snellere verpakking met hoge nauwkeurigheid.
Het helpt bij het ontwerpen van een op maat gemaakte verpakkingsoplossing die past bij uw operationele vereisten, of u nu een standalone lineaire weger wilt of een uitgebreid complex geïntegreerd systeem met een van onze zakoplossingen, speciaal aangepast aan uw verschillende productie-eisen.
4-kops lineaire voedselweger verpakkingsmachine Specificaties:
| Model | TY-ZX041M30-02-11 |
| Enkele stort max. (g) | 2000g |
| Weegnauwkeurigheid (g) | 0,2-2g |
| Max. weegsnelheid | 10-45wpm |
| Weegtrechtervolume | 3000ml |
| Bedieningspaneel | 7" Touchscreen |
| Max. mix-producten | 4 |
| Stroomvereisten | AC220V ±10% 50HZ/60HZ, 1KW |
| Verpakkingsafmetingen (mm) | 1.310(L)×1.020(B)×935(H)mm |
| Bruto/nettogewicht (kg) | 242kg |
4-kops
lineaire
voedselweger
verpakkingsmachine Belangrijkste
functie
&
kenmerken:
1.
7”
kleuren
touchscreen
met
meertalig
besturingssysteem.
Software
kan
worden
geüpgraded
via
USB.
2.
SUS
304
/
316
behuizingsstructuur
als
optie.
IP65
waterdicht
ontwerp.
3.
Fabrieksparameterinstelling
herstel.
99
productparameters
kunnen
worden
vooringesteld
om
te
voldoen
aan
verschillende
parameterprogrammavereisten.
4.
Amplitude
kan
automatisch
worden
aangepast
voor
eenvoudige
bediening.
5.
Elke
trechter
kan
functioneren
als
een
kopweger.
6.
Voldoet
aan
vier
soorten
gemengde
productweging
en
-verpakking.
7.
Open-sluitmodus
van
stappenmotor
aandrijving
wordt
toegepast
voor
3.0L
trechter.
8.
Pneumatische
open-sluitmodus
wordt
toegepast
voor
10L
trechter.
9.
Modulair
besturingssysteemontwerp
voor
eenvoudig
onderhoud
en
lage
kosten.