| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 1 set |
| Tijd om te bezorgen | 15-35 working days |
| Merk | TOUPACK |
| Plaats van Oorsprong | Guangdong, China |
| Certification | CE, ISO |
| ModelNumber | Voeringsweger |
| Verpakkingsdetails | Houten geval |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T |
| Leveringscapaciteit | 50 reeks per maand |
| Brand Name | TOUPACK | ModelNumber | Voeringsweger |
| Certification | CE, ISO | Plaats van Oorsprong | Guangdong, China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 reeks | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T | Leveringscapaciteit | 50 reeks per maand |
| Levertijd | 15-35 werkdagen | Verpakkingsdetails | Houten geval |
| Materiaal | SUS 304 | Type | Automatische wegende 8 Hoofden Lineaire Weger |
| Controlesysteem | MCU | Wegende waaier | 5-1000 g |
| Voorwaarde | Nieuw | Snelheid | 60 WPM |
MCU 8-kops lineaire weger SUS 304 1000g per weegbak
Drie-laags 8-kops weger Toepasbaar voor snel wegen van kleverige of knapperige producten
Drie-laags 8-kops lineaire weger Toepassing:
Toepasbaar voor snel wegen van kleverige of knapperige producten, zoals kimchi, chocolade, koekjes, gehaktbrood, spareribs, etc.
Drie-laags 8-kops lineaire Hoofdfunctie & Kenmerken:
1. Drie-laags trechterontwerp om effectief productieruimte te besparen.
2. “Schraap” mechanisch ontwerp om het probleem van het wegen van kleverige en olieachtige producten, zoals pittige kleine vis, effectief op te lossen, pittig rundvlees jerky en gedroogde pittige tofu, etc.
3. Schroefbare trechterdeuren om productafvoer zonder verstopping te garanderen.
4. Schroefvoedingssysteem om een vlotte afvoer te garanderen.
5. Productverzameling in de uiteindelijke transportband voor sneller en effectiever transport.
6. Zowel trechters als voedingsgoten zijn demonteerbaar voor eenvoudige reiniging en onderhoud.
7. IP 65 stof- en waterdicht ontwerp.
Drie-laags 8-kops lineaire Specificaties:
| Model | TY-A-M08-1;TY-A-P08-1 |
| Max. Weging (één trechter) | 50-1.000g |
| Nauwkeurigheid | x (0.5) |
| Min. Schaalinterval | 0,1g |
| Max. Snelheid | 60 WPM |
| Trechtervolume | 1,0L/1,3L |
| Besturingssysteem | MCU |
| HMI | 7” / 10” kleurentouchscreen |
| Voeding | AC220V ±10% 50HZ/60HZ, 2KW |
| Verpakkingsafmetingen | 1.960(L)*780(B)*1.640 (H)mm |
| Netto gewicht | 318kg |
| Pakketgewicht |
416kg |
Drie-laags 8-kops lineaire Details:

