| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 1000PCS |
| Tijd om te bezorgen | 5-7 Days |
| Merk | Tian Rui |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | ROHS |
| Modelnummer | A060701-serie |
| Verpakkingsdetails | 1500 stuks per spoel |
| Betalingsvoorwaarden | D/P, T/T, Paypal, Western Union |
| Leveringscapaciteit | 1000000 stuks/maand |
| Brand Name | Tian Rui | Modelnummer | A060701-serie |
| Certification | ROHS | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1000 stuks | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | D/P, T/T, Paypal, Western Union | Leveringscapaciteit | 1000000 stuks/maand |
| Levertijd | 5-7 DAGEN | Verpakkingsdetails | 1500 stuks per spoel |
| Productnaam | SMD-zekering | Nominale stroom | 20A tot 125A |
| Nominale spanning | 63V 72V 80V | Maat | 0607 |
| Breekvermogen | 1000A | Type | Snel acteren |
| Functie | Eenmalige positieve verbinding |
6,0 x 7,7 mm Snelwerkende SMD Zekering 20A 25A 30A 40A 50A 60A 70A 80A 90A 100A 125A 63V 72V 80V
Deze 6,0 x 7,7 mm snelwerkende SMD-zekering is een compacte, hoogstroombeveiligingsoplossing, ontworpen voor DC-stroomsystemen die een snelle reactie op overstroomfouten vereisen. Met een uitgebreid stroombereik van 20A tot 125A en spanningsopties van 63V, 72V en 80V, biedt het robuuste overstroombeveiliging in een miniatuur 6,0 mm x 7,7 mm formaat, waardoor het ideaal is voor toepassingen met beperkte ruimte en hoog vermogen.
Specificatie
| Productnaam | SMD Zekering |
| Nominale Stroom | 20A tot 125A |
| Nominale Spanning | 63V 72V 80V |
| Afmeting | 0607 |
| Breekvermogen | 1000A |
| Type | Snelwerkend |
| Functie | Eenmalige Positieve Ontkoppeling |
| Onderdeelnummer | Nominale Spanning | Nominale Stroom | Breekvermogen |
| A060701.20 |
DC80Vdc DC72Vdc DC63Vdc |
20A | 1000A |
| A060701.25 | 25A | ||
| A060701.30 | 30A | ||
| A060701.40 | 40A | ||
| A060701.50 | 50A | ||
| A060701.60 | 60A | ||
| A060701.70 | 70A | ||
| A060701.80 | 80A | ||
| A060701.90 | 90A | ||
| A060701.100 | 100A | ||
| A060701.125 | 125A |
Kenmerken
•Compact SMD-pakket: 6,0 x 7,7 mm voor PCB-layouts met hoge dichtheid
•Snelwerkende (snel smeltende) karakteristiek voor onmiddellijke bescherming tegen kortsluitingen en ernstige overbelastingen
•Breed stroombereik: 20A, 25A, 30A, 40A, 50A, 60A, 70A, 80A, 90A, 100A en 125A
•DC-spanningswaarden: 63V, 72V en 80V
•Lage interne weerstand minimaliseert energieverlies en warmteontwikkeling
•Uitstekende boogonderdrukking, geschikt voor onderbreking bij hoge stromen
•RoHS-conform en halogeenvrij
Toepassingen
•Batterijmanagementsystemen (BMS) voor e-mobiliteit (e-bikes, e-scooters, golfkarretjes)
•Krachtige batterijpakketten voor elektrisch gereedschap en drones
•DC-DC-converters en hoogstroom spanningsregelaarmodules
•Voedingen voor servers en telecommunicatie
•Energieopslagsystemen (ESS) en ononderbroken stroomvoorzieningen (UPS)
•Industriële automatiseringsapparatuur en aandrijvingen
•Stroomverdeelplaten in elektrische voertuigen (EV's) en laadinfrastructuur
Contactgegevens:
Andy Wu
E-mail: andy@tianrui-fuse.com.cn
MP/Whatsapp: +86 13532772961
Wechat: HFeng0805
Skype: andywutechrich
QQ: 969828363



