| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 1000PCS |
| Tijd om te bezorgen | 5-7 Days |
| Merk | Tian Rui |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | ROHS |
| Modelnummer | A115001-serie |
| Verpakkingsdetails | 1500 stuks per spoel |
| Betalingsvoorwaarden | D/P, T/T, Paypal, Western Union |
| Leveringscapaciteit | 1000000 stuks/maand |
| Brand Name | Tian Rui | Modelnummer | A115001-serie |
| Certification | ROHS | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1000 stuks | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | D/P, T/T, Paypal, Western Union | Leveringscapaciteit | 1000000 stuks/maand |
| Levertijd | 5-7 DAGEN | Verpakkingsdetails | 1500 stuks per spoel |
| Productnaam | SMD-zekering | Nominale stroom | 20A aan 60A |
| Nominale spanning | 60V 63V 72V 85V | Maat | 1150 |
| Breekvermogen | 1000A | Type | bakstenen zekering |
| Functie | Eenmalige positieve verbinding |
Hoogstroomoppervlak Brick Fuse 20A 25A 30A 35A 40A 50A 60A DC 60V 63V 72V 85V
Deze met hoge stroom op het oppervlak gemonteerde bakstenen zekering is ontworpen voor betrouwbare overstromingsbescherming in gelijkstroomstelsels.,het biedt een compacte, hoogwaardige oplossing voor moderne krachtelektronica waar ruimte beperkt is maar een hoge verwerkingspositie vereist is.
Specificatie
| Productnaam | SMD-sluiters |
| Nominale stroom | 20A tot 60A |
| Nominale spanning | 60V 63V 72V 85V |
| Grootte | 1150 |
| Breekcapaciteit | 1000A |
| Type | Brick Fuse |
| Kenmerken | Eénmalige positieve verbreking |
| Model nr. | Nominale spanning | Nominale stroom |
| D.C. | Een | |
| A115001.20 |
85
V 72 V 63 V 60 V |
20 |
| A115001.25 | 25 | |
| A115001.30 | 30 | |
| A115001.35 | 35 | |
| A115001.40 | 40 | |
| A115001.50 | 50 | |
| A115001.60 | 60 |
Kenmerken
•Brikpakket voor oppervlakte-montage voor geautomatiseerde PCB-assemblage en ruimtebesparende indeling
•Beschikbare hoogstroomcategorieën: 20A, 25A, 30A, 35A, 40A, 50A en 60A
•Gerelateerde spanning: 60V, 63V, 72V en 85V
•Lag interne weerstand en uitstekende vermogen tot stroomonderbreking
•Robuuste constructie voor betrouwbare werking onder hoge stressomstandigheden
•RoHS-conforme en halogeenvrije optie
Toepassingen
•Systemen voor het beheer van batterijen (BMS) voor energieopslag en elektromobiliteit
•DC-DC-omvormers en industriële voedingsmiddelen
•Auxiliary systemen en opladers voor elektrische voertuigen
•Servervoersystemen en telecomrectificatoren
•LED-verlichting met een hoog vermogen en motoren
•Bescherming in elektriciteitsdistributie-eenheden (PDU's) voor industriële apparatuur
Contactgegevens:
Andy Wu
E-mail:Andy@tianrui.com.cn
MP/Whatsapp: +86 13532772961
Wechat: HFeng0805
- Ik heb een paar vragen.
QQ: 969828363



