| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 1000PCS |
| Tijd om te bezorgen | 5-7 Days |
| Merk | Tian Rui |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | ROHS |
| Modelnummer | 24 110-serie |
| Verpakkingsdetails | 1500 stuks per spoel |
| Betalingsvoorwaarden | D/P, T/T, Paypal, Western Union |
| Leveringscapaciteit | 1000000 stuks/maand |
| Brand Name | Tian Rui | Modelnummer | 24 110-serie |
| Certification | ROHS | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1000 stuks | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | D/P, T/T, Paypal, Western Union | Leveringscapaciteit | 1000000 stuks/maand |
| Levertijd | 5-7 DAGEN | Verpakkingsdetails | 1500 stuks per spoel |
| Productnaam | SMD-zekering | Nominale stroom | 500mA tot 2A |
| Nominale spanning | 250v | Maat | 6125 2410 1808 |
| Breekvermogen | 100A | Type | Tijdvertraging |
| Functie | Eenmalige positieve verbinding |
6125 2410 Tijdvertraging SMD Chip Fuse 500mA 800mA 1A 1.25A 2A 250V
Deze 6125 (2410) time-delay SMD chip fuse is ontworpen voor overstromingsbescherming in AC/DC-stroomcircuits die tijdelijke binnenstroom ondervinden.met een spanning van 250 V en een stroomoptie van 500 mA tot 2 A, biedt het een compacte oplossing voor oppervlakte-montage die onschadelijke startpieken verdraagt en tegelijkertijd een betrouwbare bescherming biedt tegen aanhoudende overbelastingen en kortsluitingen.
Specificatie
| Productnaam | SMD-sluiters |
| Nominale stroom | 500mA tot 2A |
| Nominale spanning | 250 V |
| Grootte | 6125 2410 1808 |
| Breekcapaciteit | 100A |
| Type | Tijdvertraging |
| Kenmerken | Eénmalige positieve verbreking |
| Model nr. | Nominale spanning | Nominale stroom (A) |
| (AC) | ||
| 24 110.0.5 |
250 V |
500 mA |
| 24 110.0.8 | 800 mA | |
| 24 110.1 | 1A | |
| 24 110.1.25 | 1.25A | |
| 24 110.2 | 2A |
Kenmerken
•Standaard chipgrootte 6125 (2410 imperial) voor gemakkelijke integratie en pick-and-place assemblage
•Tijdvertraging (langzaam blazen) houdt door binnenstromen en startstromen zonder storende tripping
•Stroomcategorieën: 500mA, 800mA, 1A, 1.25A en 2A
•Nominale spanning: 250V (geschikt voor zowel wisselstroom als gelijkstroomcircuits)
•Lag interne weerstand en stabiele prestaties bij hoge temperaturen
•uitstekende stabiliteit in het milieu met een hoge weerstand tegen schokken en trillingen
•RoHS-conform en loodvrij
Toepassingen
•Invoerbescherming voor SMPS, AC/DC-adapters en telefoonladers
•LED-verlichtingsdrivers en -ballasts
•Industriële besturingscircuits en sensoren
•Huishoudelijke apparaten, waaronder slimme meters, andere artikelen en HVAC-besturingsborden
•Circuits voor het opladen van batterijen met capacitieve belastingen
•Test- en meetapparatuur
Contactgegevens:
Andy Wu
E-mail:Andy@tianrui.com.cn
MP/Whatsapp: +86 13532772961
Wechat: HFeng0805
- Ik heb een paar vragen.
QQ: 969828363



