| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 1000PCS |
| Tijd om te bezorgen | 5-7 Days |
| Merk | Tian Rui |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | ROHS |
| Modelnummer | A135001-serie |
| Verpakkingsdetails | 1500 stuks per spoel |
| Betalingsvoorwaarden | D/P, T/T, Paypal, Western Union |
| Leveringscapaciteit | 1000000 stuks/maand |
| Brand Name | Tian Rui | Modelnummer | A135001-serie |
| Certification | ROHS | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1000 stuks | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | D/P, T/T, Paypal, Western Union | Leveringscapaciteit | 1000000 stuks/maand |
| Levertijd | 5-7 DAGEN | Verpakkingsdetails | 1500 stuks per spoel |
| Productnaam | SMD-zekering | Nominale stroom | 1A tot 7,5A |
| Nominale spanning | 600 VDC/350 VAC | Maat | 13,0×5,0x5,0mm |
| Breekvermogen | 100A | Type | bakstenen zekering |
| Functie | Eenmalige positieve verbinding |
Oppervlakte gemonteerde SMD-sluiting 1A 1.25A 1.6A 2A 2.5A 3.15A 4A 5A 6A 7.5A 350V 400V 500V 600V AC DC
Deze SMD-sluiting biedt een breed scala aan hoogspanningsoverstromingsbescherming voor zowel wisselstroom- als gelijkstroomcircuits.Het biedt een compacte, een betrouwbare oplossing voor toepassingen die een hoogspanningsonderbreking vereisen in een standaard oppervlakte-montagepakket.
Specificatie
| Productnaam | SMD-sluiters |
| Nominale stroom | 1A tot en met 7.5A |
| Nominale spanning | 600VDC/350VAC |
| Grootte | 13.0 × 5,0 × 5,0 mm |
| Breekcapaciteit | 100A |
| Type | Brick Fuse |
| Kenmerken | Eénmalige positieve verbreking |
| Deel nr. | Nominale spanning | Nominale stroom |
| A135001.1 |
600Vdc 350 Vac |
1A |
| A135001.1.25 | 1.25A | |
| A135001.1.6 | 1.6A | |
| A1.5001.2 | 2A | |
| A135001.2.5 | 2.5A | |
| A135001.3.15 | 3.15A | |
| A135001.4 |
500Vdc 350 Vac |
4A |
| A135001.5 | 5A | |
| A135001.6 |
400Vdc 350 Vac |
6A |
| A135001.7.5 | 7.5A |
Kenmerken
•Bouw van oppervlaktebevestiging voor geautomatiseerde PCB-assemblage
•Breed stroombereik: 1A, 1.25A, 1.6A, 2A, 2.5A, 3.15A, 4A, 5A, 6A en 7.5A
•Hoge spanningscategorieën: 350V, 400V, 500V en 600V
• Geschikt voor zowel wisselstroom als gelijkstroom
•Uitstekende prestaties bij hoge spanningen
•Legge interne weerstand vermindert vermogen
•Opties voor snelle werking of tijdvertraging (afhankelijk van de specifieke reeks)
•RoHS-conform en halogeenvrij
Toepassingen
•Driefasige rechtlijners en industriële voedingsmiddelen
•EV/HEV-laders en batterijbeheersystemen (BMS)
•Zonne-omvormers en energieopslagsystemen (ESS)
•Telecom- en datacom-energieverdelingsunits (PDU)
•AC/DC-omvormers en LED-verlichtingsdrivers
•Industriële motoren en besturingscircuits
•Hoogspanningsbatterijpakketten en laadstations
Contactgegevens:
Andy Wu
E-mail:Andy@tianrui.com.cn
MP/Whatsapp: +86 13532772961
Wechat: HFeng0805
- Ik heb een paar vragen.
QQ: 969828363



