| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 50sets |
| Tijd om te bezorgen | 18-21days |
| Merk | HGMT |
| Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 |
| Modelnummer | GF038 |
| Verpakking | 1.panel massa in de container, voeten die met pallet 2. klemmen inpakken die in de kartondoos inpakk |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Brand Name | HGMT | Modelnummer | GF038 |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 | Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 50sets | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram | Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Levertijd | 18-21 dagen | Verpakking | 1.panel massa in de container, voeten die met pallet 2. klemmen inpakken die in de kartondoos inpakk |
| Productnaam | De tijdelijke omheining van de kettingsverbinding | Draaddiameter | 2,5 mm |
| Openingsgrootte | 100*100 mm | Hoogte | 1,8 m |
| Lengte | 2,4 m | Afwerking | Hete dip gegalvaniseerd |
| Functie | Gemakkelijk gemonteerd | kaderbuis | 32*2.0mm |
| Beenlengte | 50 mm | clips | metaalklemmen |
Tijdelijk hek, ook wel draagbaar hek en verwijderbaar hek genoemd. Gemakkelijk te hanteren; Monsterneming voor één persoon; Gemakkelijk te vervoeren.Crowd control en civiele projecten, enz.
Tijdelijk hek met kettingkoppelingSpecificatie
| Materiaal | Gegalvaniseerde draad, gegalvaniseerde buis |
| Oppervlaktebehandeling | Warm gedompeld gegalvaniseerd, poederbedekt |
| Draaddiameter | 3.0 mm,3.5 mm,4.0 mm |
| Grootte van het gat | 50*50mm;60*60mm;65*65mm;75*75mm |
| H*L |
Hoogte:1.8m;2.0m Lange:2.4m;3.0m;3.6m |
| Ruimtepijp | 32*2,0 mm; 48*1,5 mm; 48*1,8 mm; 48*2,0 mm |
Tijdelijk
hek
met
kettingkoppelingToepassing
1Als je een hek met een kettingverbinding uitrekent, meet je de lengte van een rol of een bepaalde afstand.dus het is veel handiger om ze in rollen te installeren in plaats van stuk voor stuk.
2Gebruik de hoofdpost en de middenposten om een lijn verticaal te maken.In totaal moet de afstand tussen de eerste post aan de laatste in principe hetzelfde zijn als de lengte van de hek van het gaas u gemetenNatuurlijk kan de afstand tussen de eerste en de laatste paal 5 cm - 10 cm langer zijn dan het gaas hek, omdat de verbinding en de strekking het gaas hek langer maken.
3Gebruik de vlakke staaf om door het gaas van het hek paneel te gaan op de ene begin.
4. Vervolgens verbindt u de platte staaf en de hoofdpost met metalen klemmen. De klemmen moeten elke 40 cm - 50 cm verticaal worden voorbereid om de veiligheid en stabiliteit van het gaas hek te verzekeren.
5Gebruik een banddraad om het gaas en de middelste palen vast te maken.
6. Maak dat de spanningsdraad horizontaal door het hele gaas hek gaat.
7. Stel de spanningsmachine op de hoofdpost en rek het gaas tot het strak is. Door deze delen te doen, zal de ketenheining stabieler en netter zijn.Het zal ook comfortabeler en praktischer lijken omdat de de doorzicht.

Tijdelijk hek met kettingkoppelingVoordelen:
1Geen
boorwerk.
2.
Zelfdragend
tegengewicht
3.
Superieure
veiligheid
en
beveiliging
4Zeer
gemakkelijk
te
installeren
en
te
verplaatsen.
5Drie
basiscomponenten:
hekpaneel,
basis
en
klem
6Er
zijn
verschillende
soorten
hekpanelen
en
-basissen
beschikbaar.
Tijdelijk hek met kettingkoppelingproces:
Pre
warm
dip
gal.
draad
tekenen
---
snij
draad
---
draad
gelast
---
snij
de
hoeken
van
het
gaas
---
Voorverwarmde
gal.
buizen
(het
einde
van
de
horizontale
buizen
is
gebroken)
gelast-gepolijst
verf
anti-roest
epoxy-spray
splinterpoedercoat
op
elke
las-stapelverpakking



