| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 50sets |
| Tijd om te bezorgen | 18-21days |
| Merk | Giant Fence |
| Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 |
| Modelnummer | GF032 |
| Verpakking | 1.panel massa in de container, voeten die met pallet 2. klemmen inpakken die in de kartondoos inpakk |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Brand Name | Giant Fence | Modelnummer | GF032 |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 | Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 50sets | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram | Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Levertijd | 18-21 dagen | Verpakking | 1.panel massa in de container, voeten die met pallet 2. klemmen inpakken die in de kartondoos inpakk |
| Productnaam | De Omheining van de temperaturenbouw | Draaddiameter | 3/4mm |
| Gaasgat | 70*150mm | Hoogte | 1,8 m |
| Breedte | 2.2m | de diameter van de kaderpijp | 32*1.5mm |
| Kleur | Zilver | Voeten | kunststofvoeten voor injectie |
| Pakket | met pallet | Functie | Eenvoudige installatie |
Makkelijk te verplaatsen 65 * 150mm Temp Constructie hek
Temp Constructie hekBeschrijving
1Tijdelijk hek, ook wel tijdelijk hek genoemd.
2Dit tijdelijke hek is gemakkelijk te installeren en te verplaatsen.
3Het wordt veel gebruikt voor tijdelijke bouwplaatsen en speciale evenementen.
4Het tijdelijke hek bestaat uit het hekpaneel, de voeten en de klem.
5Allemaal makkelijk te vervoeren en te monteren.
6Het wordt veel gebruikt in Australië, Nieuw-Zeeland, Canada en de VS.
Temp Constructie hekSpecificaties
| Gemeenschappelijke specificatie voor tijdelijke hekken | |
| Draadmeter | 3.2mm, 3.5mm, 4.0mm, 4.5mm of op aanvraag |
| Openingsmaas | 60*150mm, 75*75mm, 75*100mm, 50*100mm enz. |
| Sluitplaat | 32mm O.D., 38mm O.D., 40mm O.D., 42mm O.D., 48mm O.D. enz. |
| Normale grootte | 2.1*2,4m, 1.8*2,4m, 2.1*2,9m, of op aanvraag |
| Plasticvoeten | 600*220*150 mm of 580*245*130 mm |
| Oppervlaktebehandeling | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Deel | Gelast mesh paneel, Ronde buis frames, Plastic voet klem, StaySupport |
Temp Constructie hekDetail
Kwaliteitscontroleproces
1.
grondstof
testen
van
de
Zn/Ai
2.
Halffabricaten
testen
de
grootte
en
kwaliteit
3.
Finish
Product
̇s
Test
van
de
oppervlaktelijmkracht
(meestal
de
post-oppervlakte
test)
4Installatie
van
het
eindproduct

Onze diensten
Persoonlijke
dienstverlening
Wij
kunnen
de
producten
aanpassen
volgens
uw
eisen,
inclusief
ontwerp
en
tekenen.
Naverkoopservice
Onze
after-sales
service
begint
onmiddellijk
na
de
ondertekening
van
het
contract.
1Het
maakt
niet
uit
FOB
of
CIF
de
prijs
term
is
dat
we
ons
best
zouden
doen
om
een
laagste
vrachtkosten
te
vinden
voor
de
referentie
van
klanten.
2De
derde
partij
inspectie
krijgt
altijd
echte
en
ware
gegevens
van
ons
en
we
zullen
productie
foto's
naar
klanten
te
sturen
als
er
geen
inspectie
door
de
derde.
3We
doen
ons
best
om
de
klant
te
helpen
met
de
verzending
en
de
douane.
4Installatie-,
onderhouds-
en
reparatie-instructies
met
volledige
informatie.
5.
3-20
jaar
garantie
is
afhankelijk
van
de
verschillende
producten
en
het
gebruik
van
de
omgeving.
Inleiding van het bedrijf
Kartonbeurs




