| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 50sets |
| Tijd om te bezorgen | 18-21days |
| Merk | Giant Fence |
| Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 |
| Modelnummer | GF025 |
| Verpakking | 1.panel massa in de container, voeten die met pallet 2. klemmen inpakken die in de kartondoos inpakk |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Brand Name | Giant Fence | Modelnummer | GF025 |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 | Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 50sets | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram | Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Levertijd | 18-21 dagen | Verpakking | massa in de container |
| Productnaam | De Omheining van de temperaturenbouw | Draaddiameter | 3 mm |
| Gaasgat | 60*60mm | kaderpijp | 32*2.0mm |
| Breedte | 2.2m | Hoogte | 2.1m |
| Kleur | Zilver | Voeten | plastic voeten |
| Zink coating | 40-60G/M2 |
Heavy Duty Outdoor Construction Site Hoarding Fence, Temporary Construction Fence Temporary Construction Fence (Zware constructie buiten)
Temp Construction Fence Kenmerken en voordelen
Temp Constructie hekSpecificaties
| materiaal | laagkoolstofdraad, warm gegalvaniseerd draad |
| draaddia | 2.0-4.0 mm |
| grootte van het gat | 60x150mm, 50x75mm, 50x50mm, 75x75mm, enz. |
| post detail | Verticale balken: 38 mm horizontale balken: 25 mm |
| dikte van de buis | 1.8 mm -2.0 mm |
| omheining | 2.1x2.4m, kan worden aangepast |
Temp Constructie hek hebben Drie soorten
1: Australië tijdelijk hek
Standaardgrootte:
Hoogte*breedte:
2100*2400
mm
Draaddiameter:
3,5
mm
Maasgrootte:
60*150
mm
Frame
paal:
32
mm
Plastic
deksel:
600*230*150
mm
Materiaal:
warm
gegalvaniseerd
staal
2: Canada tijdelijk hek
Standaardgrootte:
Hoogte
*
breedte:
6ft
*
10ft
Ruimte:
30*30
mm
Draaddiameter:
3,5
mm
Opening
van
het
oog:
60*150
mm
Staalbasis:
150*400*5
mm
Met
klemmen
verbinden
elk
paneel
Materiaal:
gegalvaniseerd
staal
Oppervlaktebehandeling:
poederlaag
3: VS tijdelijk hek
Standaardgrootte:
| Materiaal | Gegalvaniseerde draad; PVC-gecoate draad |
| Draaddia | 1.5mm -4.0mm |
| Opening | 40*40mm; 50*50mm; 60*60mm; 75*75mm |
| Grootte | 6' H x 10' L |
| Frame | OD25mm; OD32mm; OD48mm |
| Dikte van het frame | 1.5 tot en met 3.0 mm |
| Basis | 30' x 18' of andere op uw vereiste |
Temp Construction Fence Toepassingen
Tijdelijk hek wordt veel gebruikt om bouwterreinen en privé-eigendom te beveiligen, voornamelijk gebruikt voor de bescherming van woonwijken, menigtebeheersingsbarrière voor grote openbare evenementen, sporten,concerten, festivals, bijeenkomsten enz.
Temp Constructie hekFEet



