| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 50sets |
| Tijd om te bezorgen | 18-21days |
| Merk | Giant Fence |
| Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 |
| Modelnummer | GF025 |
| Verpakking | 1.panel massa in de container, voeten die met pallet 2. klemmen inpakken die in de kartondoos inpakk |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Brand Name | Giant Fence | Modelnummer | GF025 |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 | Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 50sets | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram | Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Levertijd | 18-21 dagen | Verpakking | 1.panel massa in de container, voeten die met pallet 2. klemmen inpakken die in de kartondoos inpakk |
| Productnaam | De Omheining van de de Temperaturenbouw van Canada | Metaalsoort | Ijzer |
| Druk behandeld houttype | Met warmte behandeld | Frame -afwerking | PVC gecoat |
| Functie | Gemakkelijk gemonteerd | Breedte | 9.5ft |
| Hoogte | 6ft | de diameter van de kaderpijp | 25*25*1.5mm |
| Kleur | Geel | Sollicitatie | bouwplaats |
Temp Constructie hekInleiding
Bouwheining Canada staat ook bekend als draagbaar hek, beveiligings hek of bouw hek.We hebben de keuze uit kleuren en afwerkingen die u zoekt en hebben de producten die u nodig heeft nu beschikbaar voor de laagste prijs die u overal zult vindenDe materialen: gegalvaniseerde buis, gegalvaniseerde draad, zwarte draad
1.Hoge
kwaliteit
en
redelijke
prijs.
2-
Op
aanvraag.
3Redelijke
verzending
en
snelle
levering.
Geef
me
een
kans,
ik
geef
je
een
tevreden
antwoord!
Specificaties
| Materiaal | Gegalvaniseerde draad, gegalvaniseerde buis |
| Oppervlaktebehandeling | Warm gedompeld gegalvaniseerd, poederbedekt |
| Draaddiameter | 3.0 mm,3.5 mm,4.0 mm,5.0 mm |
| Grootte van het gat | 50*100mm,50*200mm,60*200mm |
| H*L |
Hoogte:5.0ft,6.0ft,7.0ft Lange:8.0ft,9.0ft, 10ft |
| Ruimtepijp | 30*30*2.0mm, 30*30*1.5mm, 25*25*2.0mm, 25*25*1.5mm, 20*20*1.0mm |
Toepassing
1. sportstadion
2. bedrijven en industrie
3. fabrieken en werkplaatsen
4. openbare gebouwen
5. bouwplaatsen
6. zwembaden
Kwaliteitscontroleproces
1.
grondstof
testen
van
de
Zn/Ai
2.
Halffabricaten
testen
de
grootte
en
kwaliteit
3.
Finish
Product
̇s
Test
van
de
oppervlaktelijmkracht
(meestal
de
post-oppervlakte
test)
4Installatie
van
het
eindproduct
Verpakking
1. paneel en plastic voeten allemaal verpakken met de pallet (staal pallet)
2. panel bulk en de plastic voeten verpakken met pallet
3- Clipjes in de doos
| Nummer van de lading |
1x20ft
container
kan
200
stuks
passen
(6ftx8ft
of
6ftx9.5ft) 1x40ft container kan 420 stuks passen ((6ftx8ft of 6ftx9.5ft) 1x40HQ coniner kan passen 470 stukjes ((6ftx8ft of 6ftx9.5ft) |
| Detail van de levering | Binnen 7-10 dagen na bevestiging van de bestelling en ontvangst van 30% deposito |
| Handelsweg | FOB/CIF/DDU/DDP |



