| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 50sets |
| Tijd om te bezorgen | 18-21days |
| Merk | Giant Fence |
| Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 |
| Modelnummer | Tijdelijke de Bouwomheining van de V.S. |
| Verpakking | 1.panel massa in de container, voeten die met pallet 2. klemmen inpakken die in de kartondoos inpakk |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Brand Name | Giant Fence | Modelnummer | Tijdelijke de Bouwomheining van de V.S. |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 | Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 50sets | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram | Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Levertijd | 18-21 dagen | Verpakking | 1.panel massa in de container, voeten die met pallet 2. klemmen inpakken die in de kartondoos inpakk |
| Oppervlaktebehandeling | verzonken | Druk behandeld houttype | Met warmte behandeld |
| Frame -afwerking | Gegalvaniseerd 60g/m2 | Functie | Gemakkelijk gemonteerd |
| Breedte | 3,4 miljoen | Hoogte | 2M |
| de diameter van de kaderpijp | 32*1,8 mm | Specificatie | 6ft x 10ft, 6ft x 12ft, maat. |
| Hoofdmarkt | Amerikaanse markt |
Gegalvaniseerde Amerikaanse markt tijdelijke keten schakel hek
Tijdelijke keten schakel hek korte inleiding
Kettingheining werd veel gebruikt in vele soorten gebieden, zoals de openbare plaats: speeltuin, park, luchthaven; de woonwijk en andere plaatsen waar veel mensen samenkwamen,zoals concert, festival,sportevenementen enzovoort.
Tijdelijk hek met kettingkoppelingKenmerkend:
Specificaties voor een tijdelijk hek met een kettingverbinding
| Gegalvaniseerde 33,4 mm-raambuis tijdelijke ketenheining | |
| Materiaal | Draad en buis van koolstofarm staal |
| Draaddiameter | 2.7mm 3mm |
| Maasgrootte | 50 mm x 50 mm, 57 mm x 57 mm, 65 mm x 65 mm |
| Ruimtebuis | 33.4mm, 42mm |
| Middenbeugel | 25 mm, 32 mm. |
| Hoogte | 4ft 6ft 8ft |
| Lange | 10ft 12ft 14ft |
| Beschermingsbasis | 762 mm x 460 mm, 895 mm x 476 mm, 610 mm x 590 mm, enz. |
| Beschermingspaneel | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Beschermingsbasis | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Hoofdmarkt | Amerika |
Tijdelijke
toepassingen
voor
hekken
met
ketenverbindingen
Proces
Verpakking
1. paneel en plastic voeten allemaal verpakken met de pallet (staal pallet)
2. panel bulk en de plastic voeten verpakken met pallet
3- Clipjes in de doos
Bedrijfsinformatie
| Fabrieksadres | "Wire Mesh Hometown" - provincie Anping in de provincie Hebei, China |
| Bedrijfssoort | Fabriek, fabrikant en exporteur |
| Gevestigd | 2014 |
| Gebied | 20000 vierkante meter |
| Fabrieksproducten | Lasmachine, snijmachine, buigmachine, punchmachine, draadtrekmachine, hekvoetenmachine, hekmachine, ketenheiningheining, veepanelenschapenpanelen & veldheiningmachine enzovoort. |
| Hoofdproducten | Geweld draadnet, veiligheids hek, draadnetbuigend hek, Australië en Canada hek, barrière, vee hek, prikkeldraad, schapen hek, veld hek en andere soorten draadnet. |
| Hoofdmarkt | Australië, Nieuw-Zeeland, Europese landen, Aisa-landen, Canada, VS, enz. |
| Onze dienst | Wij accepteren alle tekeningen of monsters om nieuwe producten te ontwikkelen als de behoefte van de klant en we kunnen ook de tekening en installeren beschrijving (foto of video) voor alle klanten. |

Kwaliteitscontroleproces
1. grondstof testen van de Zn/Ai
2. Halffabricaten testen de grootte en kwaliteit
3. Finish Product ̇s Test van de oppervlaktelijmkracht (meestal de post-oppervlakte test)
4Installatie van het eindproduct
Amerika Tijdelijke bouw hek beeldshow



