| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 50sets |
| Tijd om te bezorgen | 18-21days |
| Merk | Giant Fence |
| Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 |
| Modelnummer | tijdelijke bouwomheining |
| Verpakking | 1.panel massa in de container, voeten die met pallet 2. klemmen inpakken die in de kartondoos inpakk |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Brand Name | Giant Fence | Modelnummer | tijdelijke bouwomheining |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 | Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 50sets | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram | Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Levertijd | 18-21 dagen | Verpakking | 1.panel massa in de container, voeten die met pallet 2. klemmen inpakken die in de kartondoos inpakk |
| Draaddiameter | 5 mm | Maaswijdte | 1 "-4" |
| Breedte | Aangepast | Lengte | Aangepast |
| Druk behandeld houttype | Met warmte behandeld | Frame -afwerking | PVC -coating |
| Functie | Gemakkelijk gemonteerd | Transportpakket | in bulk of pallet |
| vierkante buis | 25x25mm, 30x30mm |
50 x 100 mm Beveiligde bouwplaatsen Canada Tijdelijk hek
Canada Tijdelijk hekSpecificaties
| Draaddia | 3.0mm, 3.5mm, 4.0mm enz. |
| Maasgat | 50 x 100 mm (2 inch x 4 inch) |
| Hoogte x lengte | H: 4', 6' & 8'; L: 8', 9,5' & 10' etc. |
| Ruimte & Middenpijp | 30 x 30 mm, 25 x 25 mm, 20 x 20 mm, enz. |
| Voeten van staal | 100x600mm,80x500mm |
| Nummer van de lading |
1x20ft
container
kan
200
stuks
passen
(6ftx8ft
of
6ftx9.5ft) 1x40ft container kan 420 stuks passen ((6ftx8ft of 6ftx9.5ft) 1x40HQ coniner kan passen 470 stukjes ((6ftx8ft of 6ftx9.5ft) |
| Detail van de levering | Binnen 7-10 dagen na bevestiging van de bestelling en ontvangst van 30% deposito |
| Handelsweg | FOB/CIF/DDU/DDP |
Canada Tijdelijk hek kenmerken
1) Het kan snel en gemakkelijk worden geïnstalleerd, zonder dat het oppervlak moet worden verstoord door gaten te graven of funderingen te leggen.
2)
Weerbestendige
en
duurzame,
en
zal
veel
langer
duren;
de
tijdelijke
hekken
zijn
licht
en
gemakkelijk
te
hanteren,
en
tegelijkertijd
sterk
en
robuust
zijn;
3) De voeten zijn afneembaar, waardoor transport en opslag veel gemakkelijker en efficiënter zijn
4) Gemakkelijk op te bouwen - 4 meter per minuut
Licht en gemakkelijk te hanteren
Maak een poort op elk punt van de omtrek.
Economisch tijdelijk - kan keer op keer worden gebruikt
Verzonden met een vorkhef voor gemakkelijke distributie
met een breedte van niet meer dan 50 mm
Canada Tijdelijk hekEen korte inleiding

Canada Tijdelijk hek Toepassing
1. sportstadion
2. bedrijven en industrie
3. fabrieken en werkplaatsen
4. openbare gebouwen
5. bouwplaatsen
6. zwembaden
Proces
1. grondstof
2. Het rechtzetten en snijden
3. Laspaneel
4.
Draadnetpaneel
5Draad
Dia
6Breedte
7. lengte
8. Lasframe
9. Spotsweisverwerking
10Verpakken.
Verpakking
1. paneel en plastic voeten allemaal verpakken met de pallet (staal pallet)
2. panel bulk en de plastic voeten verpakken met pallet
3- Clipjes in de doos
Kwaliteitscontroleproces
Voorbereiding
van
de
grondstof
---
gesneden
draad
en
buizen
---
gesweisd
hekpaneel
---
poets
van
de
lassen
---
poederlaagpaneel
en
voeten-verpakking
van
het
tijdelijke
hekpaneel---laden
van
het
hekpaneel
Bedrijfsinformatie
| Fabrieksadres | "Wire Mesh Hometown" - provincie Anping in de provincie Hebei, China |
| Bedrijfssoort | Fabriek, fabrikant en exporteur |
| Gevestigd | 2014 |
| Gebied | 20000 vierkante meter |
| Fabrieksproducten | Lasmachine, snijmachine, buigmachine, punchmachine, draadtrekmachine, hekvoetenmachine, hekmachine, ketenheiningheining, veepanelenschapenpanelen & veldheiningmachine enzovoort. |
| Hoofdproducten | Geweld draadnet, veiligheids hek, draadnetbuigend hek, Australië en Canada hek, barrière, vee hek, prikkeldraad, schapen hek, veld hek en andere soorten draadnet. |
| Hoofdmarkt | Australië, Nieuw-Zeeland, Europese landen, Aisa-landen, Canada, VS, enz. |
| Onze dienst | Wij accepteren alle tekeningen of monsters om nieuwe producten te ontwikkelen als de behoefte van de klant en we kunnen ook de tekening en installeren beschrijving (foto of video) voor alle klanten. |
Bedrijfsinformatie



