| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 50sets |
| Tijd om te bezorgen | 18-21days |
| Merk | HGMT |
| Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 |
| Modelnummer | GF025 |
| Verpakking | 1.panel massa in de container, voeten die met pallet 2. klemmen inpakken die in de kartondoos inpakk |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Brand Name | HGMT | Modelnummer | GF025 |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 | Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 50sets | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram | Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Levertijd | 18-21 dagen | Verpakking | 1.panel massa in de container, voeten die met pallet 2. klemmen inpakken die in de kartondoos inpakk |
| Goederennaam | De Omheining van de de Temperaturenbouw van Canada | Draaddikte | 4/5mm |
| Openingsgrootte | 75*150mm | Lengte | 2400 mm |
| Hoogte | 2000 mm | kaderpijp | 25*25*1.2mm |
| Binnenpijp | 20*20*1,1mm | Zink coating | 40-60G/M2 |
| Functie | Gemakkelijk te installeren | Voeten | platte voeten van staal |
Inleiding tot Temp Construction Fence
Temp Constructie hekSpecificatie
| Materiaal | Gegalvaniseerde draad, gegalvaniseerde buis |
| Oppervlaktebehandeling | Warmgeperst gegalvaniseerd, met PVC-coating |
| Draaddiameter | 3.0 mm,3.5 mm,4.0 mm,5.0 mm |
| Grootte van het gat | 50*100mm,50*200mm,60*200mm |
| Hoogte*Langte |
Hoogte:1800 mm;2000 mm Lange: 2400 mm; 2800 mm; 3000 mm; 3200 mm |
| Ruimtepijp | 30*30*2.0mm, 30*30*1.5mm, 25*25*2.0mm, 25*25*1.5mm, 20*20*1.0mm |
Temp
Constructie
hekToepassing
Temp Constructie hekVoordelen:
1Geen
boorwerk.
2.
Zelfdragend
tegengewicht
3.
Superieure
veiligheid
en
beveiliging
4Zeer
gemakkelijk
te
installeren
en
te
verplaatsen.
5Drie
basiscomponenten:
hekpaneel,
basis
en
klem
6Er
zijn
verschillende
soorten
hekpanelen
en
-basissen
beschikbaar.
Diensten
1: Productservice
Onze producten bieden een garantie van 10 jaar.
2: Productaanpassingsdiensten
We kunnen producten aanpassen volgens uw eisen, inclusief ontwerp en tekening.
3: After-sales service
Onze
after-sales
service
begint
onmiddellijk
na
de
ondertekening
van
het
contract.
1Het
maakt
niet
uit
FOB
of
CIF
de
prijs
term
is
dat
we
ons
best
zouden
doen
om
een
laagste
vrachtkosten
te
vinden
voor
de
referentie
van
klanten.
2De
derde
partij
inspectie
krijgt
altijd
echte
en
ware
gegevens
van
ons
en
we
zullen
productie
foto's
naar
klanten
te
sturen
als
er
geen
inspectie
van
de
derde
partij.
3We
doen
ons
best
om
de
klant
te
helpen
met
de
verzending
en
de
douane.
4Installatie-,
onderhouds-
en
reparatie-instructies
met
volledige
informatie.

Temp Constructie hekVerpakking



