| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 20sets |
| Tijd om te bezorgen | 18-21days |
| Merk | HGMT |
| Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 |
| Modelnummer | GF005 |
| Verpakking | 1.panel massa in de container, voeten die met pallet 2. klemmen inpakken die in de kartondoos inpakk |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Brand Name | HGMT | Modelnummer | GF005 |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 | Plaats van herkomst | Hebei, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 20 sets | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram | Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Levertijd | 18-21 dagen | Verpakking | in de container |
| Goederennaam | De Omheining van de temperaturenbouw | Lengte | 2400 mm |
| Hoogte | 2100 mm | kaderbuis | 32*1.5/32*2.0mm |
| Kleur | geel; rood; bruin | Sollicitatie | Bouw |
| Draaddikte | 3/4mm | Openingsgrootte | 100*200 mm |
| Functie | gemakkelijk draag |
Australië standaard 2.1m * 2.4m Afneembare Temp Constructie hek
Australië Temp Constructie hek Inleiding
Australië Temp Constructie hekSpecificatie
| Gemeenschappelijke specificatie voor tijdelijke hekken | |
| Draaddia | 3.2 mm,3.5 mm,4.0 mm,4.5 mm of op aanvraag |
| Openingsgrootte | 60*60mm;50*100mm;65*150mm;75*150mm;100*200mm, enz. |
| Sluitplaat | 32 mm, 38 mm, 40 mm, 42 mm, 48 mm, enz. |
| Normale grootte | 2.1*2.4m,10,8 × 2,4 m,2.1*2.9m,of op aanvraag |
| Plasticvoeten | 600*220*150mm of 580*245*130mm |
| Oppervlaktebehandeling | Warmgeperst gegalvaniseerd; gecoat met PVC |
Australië
Temp
Constructie
hekToepassing
De hoge mate van veiligheid van tijdelijke barrières in Australië is van essentieel belang voor het constante risico van letsel in de industrie.woningbouw, overheids-, industriële, commerciële, onderhouds- of speciale activiteiten wordt de voorkeur gegeven.
Australië Temp Constructie hekVerpakkingsduur



