| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 50sets |
| Tijd om te bezorgen | 18-21days |
| Merk | Giant Fence |
| Plaats van herkomst | Hebei. China |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 |
| Modelnummer | Buisvormig stalen hek |
| Verpakking | 1.panel en post al massa in de container 2.panel met pallet en post bulk3.panel en post al verpakkin |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Brand Name | Giant Fence | Modelnummer | Buisvormig stalen hek |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 | Plaats van herkomst | Hebei. China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 50sets | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram | Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Levertijd | 18-21 dagen | Verpakking | 1.panel en post al massa in de container 2.panel met pallet en post bulk3.panel en post al verpakkin |
| Framemateriaal | Metaal | Metaalsoort | Ijzer |
| Druk behandeld houttype | Met warmte behandeld | Frame -afwerking | Gepoedercoat |
| Sollicitatie | Woon, School | Gebruik | Garden hek, snelwegenhek, sporthek, boerenhek |
| Materiaal | Laag koolstofstaaldraad | Hoogte | 1030/1230/1530/1730/1830/2030/2230/2530/3030mm |
| Posttype | vierkante post | Oppervlaktebehandeling | Galvanized+Powder Met een laag bedekt |
| Kleur | Wit, Zwart, groen | Functie | Gemakkelijk Geassembleerd, Duurzaam, VRIENDSCHAPPELIJKE ECO, FSC, Druk Behandeld Hout, Vernieuwbare |
Huis Tuin poeder gecoat Top Speer Metal Tubulaire stalen hek
Tubular fence Beschrijving
Tubular
fenceAls
een
decoratief
hek,
met
behulp
van
de
verticale
staal
palen,
de
pikets
en
horizontale
rails
om
het
hek
te
vormen.
De
oppervlaktebehandeling
van
Skyhall
Picket
Fence
wordt
bekleed
met
galvanisatie
+
polyesterpoeder
of
warm
gedompelde
galvanisatie.
De
inrichting
van
het
hek
is
een
vierkante
paal.
het
is
populair
in
de
meeste
landen
en
gebieden.
Tubular fence Specificatie
| Zink staal hek / buisvormige hek panelen | |
| Materiaal | van ijzer of van staal |
| Vorm van buizen | vierkant |
| Afmeting van de vulbuis | 20x20mm, 25x25mm, 40x40mm, 50x50mm, enz. |
| Grootte spoorbuis | 40x40mm, 50x50mm, 60x60mm, 70x70mm, 80x80mm, enz. |
| Grootte van de postbuis | 50x50mm, 60x60mm, 70x70mm, 80x80mm, 100x100mm, enz. |
| Panellengte | 10,8 m,2.0m,2.5m,3.0m, op maat |
| Panelhoogte | 1.2m, 1.5m, 1.8m, 2.1m, op maat |
| Beschermingspost | 40x40mm, 50x50mm, 60x60mm |
| Oppervlaktebehandeling | warm gegalvaniseerd, poederbedekt |
| Kleur | Zwart, donkergroen, grasgroen, blauw, grijs, enz. |
| We kunnen produceren volgens uw tekeningen. | |
Handelsgrond
(bedrijf,
hotel,
supermarkt)
Tubular
fenceToepassing
Tubular fencing Feature
Tubulair hekproces
1.Koop de grondstof buis--Zn/Ai coating test--snijden--sweis paneel--punching piket--poeder coating--laden
2. Post snijden - punch gat op de post - poeder coating - laden
Kwaliteitscontroleproces
Tubular fenceTechnologie
1.
Aluminium
fence
panels
raw
material
before
welding
2Cut
tube
in
small
size.
3Aluminium
fence
panels
welded
tube
4Aluminium fence panels powder coated or PE coated
Diensten
1:
Productservice
Onze
producten
bieden
een
garantie
van
10
jaar.
2:
Productaanpassingsdiensten
We
kunnen
producten
aanpassen
volgens
uw
eisen,
inclusief
ontwerp
en
tekening.
3:
After-sales
service
Onze
after-sales
service
begint
onmiddellijk
na
de
ondertekening
van
het
contract.
1.Het
maakt
niet
uit
FOB
of
CIF
de
prijs
term
is
dat
we
ons
best
doen
om
een
laagste
vrachtkosten
te
vinden
voor
de
referentie
van
klanten.
2.De
inspectie
door
derden
krijgt
altijd
echte
en
ware
gegevens
van
ons
en
we
sturen
productiefoto's
naar
klanten
als
er
geen
inspectie
door
de
derde
partij
is.
3We
doen
ons
best
om
de
klant
te
helpen
met
de
verzending
en
douaneverklaring.
4.Installatie-,
onderhouds-
en
reparatie-instructies
met
volledige
informatie.


Verpakking





