| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 50sets |
| Tijd om te bezorgen | 18-21days |
| Merk | Giant Fence |
| Plaats van herkomst | Hebei. China |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 |
| Modelnummer | Staal Tubulaire omheining |
| Verpakking | 1.panel en post al massa in de container 2.panel met pallet en post bulk3.panel en post al verpakkin |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Brand Name | Giant Fence | Modelnummer | Staal Tubulaire omheining |
| Certification | ISO14001:2015/OHSAS 18001:2007/ ISO9001:2015 | Plaats van herkomst | Hebei. China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 50sets | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram | Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Levertijd | 18-21 dagen | Verpakking | 1.panel en post al massa in de container 2.panel met pallet en post bulk3.panel en post al verpakkin |
| Framemateriaal | Metaal | Metaalsoort | Ijzer |
| Druk behandeld houttype | Met warmte behandeld | Frame -afwerking | Poedercoating |
| Gebruik | Garden hek, snelwegenhek, sporthek, boerenhek | Oppervlaktebehandeling | Gegalvaniseerd+PVC-gecoat |
| Kleur | Wit, zwart | Oppervlaktebehandeling: | Poeder dat na heet-Ondergedompelde gegalvaniseerde gelaste buis met een laag wordt bedekt |
| Functie | Gemakkelijk Geassembleerd, Duurzaam, VRIENDSCHAPPELIJKE ECO, FSC, Druk Behandeld Hout, Vernieuwbare |
Huis Tuin poeder gecoat Top Speer Metal Tubulaire stalen hek
Alle hekpanelen, palen,montage-hardware en poorten worden na de eindassemblage ondergedompeld in elektroverzetting roestremmer om corrosie te voorkomen en worden vervolgens poederbedekt voor een premium eindproductStandaard hekken zijn op voorraad en de verzending is goedkoper dan je denkt!omheiningssystemen van smeedijzer zullen niet alleen de beveiliging van uw woon- of bedrijfsruimte verbeteren, maar ook het uiterlijk verbeteren.
| Zink staal hek / buisvormige hek panelen | |
| Materiaal | van ijzer of van staal |
| Vorm van buizen | vierkant |
| Afmeting van de vulbuis | 20x20mm, 25x25mm, 40x40mm, 50x50mm, enz. |
| Grootte spoorbuis | 40x40mm, 50x50mm, 60x60mm, 70x70mm, 80x80mm, enz. |
| Grootte van de postbuis | 50x50mm, 60x60mm, 70x70mm, 80x80mm, 100x100mm, enz. |
| Panellengte | 10,8 m,2.0m,2.5m,3.0m, op maat |
| Panelhoogte | 1.2m, 1.5m, 1.8m, 2.1m, op maat |
| Beschermingspost | 40x40mm, 50x50mm, 60x60mm |
| Oppervlaktebehandeling | warm gegalvaniseerd, poederbedekt |
| Kleur | Zwart, donkergroen, grasgroen, blauw, grijs, enz. |
| We kunnen produceren volgens uw tekeningen. | |
Veel gebruikt in villa's, gemeenschappen, tuinen, scholen, fabrieken en andere bloembedden, gazonen, industriële en mijnbouwbedrijven, financiële instellingen, sportstadions, congrescentra, pleinen,wegen, balkons, woongebruik, zijn vloeiende lijnen, eenvoudig en mooi en vol van rijkmoderne residentiële sensuele, tuin licht, villa's tijdperk van hoge kwaliteit.gemakkelijk schoon te maken, betaalbaar, zonder onderhoud.
1.Koop de grondstof buis--Zn/Ai coating test--snijden--sweis paneel--punching piket--poeder coating--laden
2. Post snijden - punch gat op de post - poeder coating - laden




