| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 50 sets |
| Tijd om te bezorgen | 20-25days |
| Merk | Giant Fence |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | ISO9001:2008 |
| Modelnummer | GF129 |
| Verpakking | 1. verpakking in de pallet 2. bulk in de container |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Brand Name | Giant Fence | Modelnummer | GF129 |
| Certification | ISO9001:2008 | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 50 sets | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T, Western Union | Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Levertijd | 20-25 dagen | Verpakking | Pallet |
| Naam | de ontploffingsmuur van de hescobarrière | Materiaal | Staal |
| Stofkleur | Bruin/groen | Draaddiameter | 4.0mm5.0mm |
| Maaswijdte | 76*76mm/75*150mm/100*100mm | Vorm | Ronde/vierkante/ rechthoekige vorm |
| Oppervlak | De gegalvaniseerde draad lasten/Galfan-gelaste de draad/de hete die onderdompeling na gelast wordt g | Maat | Mil 1B/1G - Mil 12B/12G |
| Veermaat | 4.0,4.5 mm |
1Materiaal:
Het
is
gemaakt
van
gegalvaniseerd
gelast
net,veer
met
andere
toebehoren,kan
worden
gevuld
met
zand,aarde,cement,steen,kan
worden
gebruikt
in
afzonderlijke
cellen
of
enkele
cellen
samen.
2-
Afmaken:
1Draaddiameter van 1 Mil Hesco Basket, Hesco Bastion: 4,0 mm, 5,0 mm
2Hoolgrootte van 1 Mil Hesco Basket, Hesco Bastion: 3 inch x 3 inch (76.2mm x 76.2mm)
3Geotextiel van Mil 1 Hesco Basket, Hesco Bastion: : 300 g/m2
4Geotextiel Kleur: groen, grijs, zand, enz.
5Materiaal van Mil 1 Hesco Basket, Hesco Bastion: geglavaniseerde of warm gedompelde of galfan draad
| Productnaam | Hesco Barrier Bastion Geweld Gabion Box Explosiebestendige Muur |
| Materiaal | Warm gedompelde gegalvaniseerde staaldraad, Galfandraad ((Zink-aluminium staaldraad) |
| Draaddiameter | 4 mm, 5 mm |
| Vloerdiameter | 4 mm |
| Maasgat | 3*3* of 75mm*75mm |
| Panelgrootte | 0.61m*0.61m,1m*1m,10,06 m*1,37 m,2.21m maal 2.13m, enz. |
| Geotextiel | Meestal 300g/m, andere vereisten kunnen worden aangepast. |
| Afmaken. | Warm gedompeld gegalvaniseerd, Galfan gecoat. |
1Een voorgefabriceerd gabion van gegalvaniseerd gelast staal met een UV-bescherming.
2- Polypropyleen geotextiel voering.
3Het vulmateriaal is een makkelijk te verkrijgen mengsel van zand en kleine stenen.
4Het kan samen worden gebruikt tot elke lengte, en kan worden gestapeld voor extra hoogte.


Verpakking
1. Panel verpakking met pallet (staal pallet of houten pallet)
2. bulk in de container