| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 50 sets |
| Tijd om te bezorgen | 20-25days |
| Merk | Giant Fence |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | ISO9001:2008 |
| Modelnummer | GF129 |
| Verpakking | 1. verpakking in de pallet 2. bulk in de container |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Brand Name | Giant Fence | Modelnummer | GF129 |
| Certification | ISO9001:2008 | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 50 sets | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T, Western Union | Leveringscapaciteit | 5000meter per week |
| Levertijd | 20-25 dagen | Verpakking | Pallet |
| Naam | de ontploffingsmuur van de hescobarrière | Materiaal | Staal |
| Stofkleur | Bruin/groen | Draaddiameter | 4.0mm, 4.5mm, 5.0mm |
| Maaswijdte | 76*150mm/75*150mm/100*100mm | Vorm | Ronde/vierkante/ rechthoekige vorm |
| Oppervlak | De gegalvaniseerde draad lasten/Galfan-gelaste de draad/de hete die onderdompeling na gelast wordt g | Maat | Mil 1B/1G - Mil 12B/12G |
| Veermaat | 4,0 mm |
HESCO-barrières worden veel gebruikt voor de bescherming van personeel en belangrijke activa in militaire, vredeshandhavings-, humanitaire en civiele operaties.
De overstromingsbarrière is gemaakt van opvouwbaar draadnet, geotextiel, veerdraad en andere toebehoren.Dit nieuwe type gabions kan worden gebruikt voor militaire vestingwerken, overstromingsbarrière, en semi-permanente dijk of barrière tegen handwapens.
Bovendien kan het worden gebruikt in afzonderlijke cellen of enkele cellen samen.
| Hesco-grootte | 0.61*0.61m,1.37*1.06m,1.37*1.22m,2.12*1,52m,2.21*2.13m |
| Draaddiameter | 30,8 mm,4.0 mm,4.5 mm,5.0 mm, enzovoort. |
| Grootte van het mes | 50 x 50 mm, 65 x 65 mm,76.2*76.2mm,80*80mm,100*100mm |
| Geotextiel |
200-400
gr/m2
Zwaar
polypropyleen,
niet-geweven, Kleur kan beige zand, olijfgroen,grijs,wit,etc. |
| De diameter van de veer | 3 mm, 4 mm, 5 mm, enzovoort. |
| Afmaken. | voorgegalvaniseerd, met galfancoating, warm gegalvaniseerd |
| Verpakking | Verpakken met krimpfilm en vervolgens op pallet |
| Accessoires | Y-post, razor draad, prikkeldraad. |
|
Kleur
|
Beige
zand,
Olijfgroen,
Grijs
|
|||
|
Massa
((g/m2)
|
250,300,350
|
|||
|
Treksterkte
|
16kN
|
|||
|
De
kracht
van
tranen
|
0.42kN
|
|||
|
CBR-punctie
|
3.1kN
|
|||
|
UV-sterktebehoud
ASTM
D4355
|
50%
na
500
uur
(5 jaar gebruiksduur in gemeenschappelijke omgeving) |
|||
|
70%
na
500
uur
(10 jaar gebruiksduur in gemeenschappelijke omgeving) |
||||
¢ Beveiligings- en verdedigingsmuren voor de omgeving
¢ Verpakkingen voor apparatuur
️ Tuinlandschapsontwerp decoratief
Bunkers voor personeel en materieel, waarnemingspunten, defensieve schietposities
¢ Bewakingsposten, explosieven- en smokkelwagenonderzoeksgebieden, wegcontroleposten
¢ grensovergangen, bescherming van bestaande gebouwen, overstromingsbestrijdingsmuur
- Erosie van de kust, bescherming van zeegebieden.

Verpakking
1. Panel verpakking met pallet (staal pallet of houten pallet)
2. bulk in de container
