| Prijs | $1200 |
| MOQ | 1 Piece |
| Tijd om te bezorgen | 3-5 work days |
| Merk | Emerson |
| Plaats van oorsprong | Duitsland |
| Certification | COC |
| Modelnummer | CON011 |
| Verpakking | Oorspronkelijk |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Toeleveringsvermogen | 10 stuks per dag |
| Brand Name | Emerson | Modelnummer | CON011 |
| Certification | COC | Plaats van oorsprong | Duitsland |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk | Price | $1200 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Toeleveringsvermogen | 10 stuks per dag |
| Leveringstermijn | 3-5 werkdagen | Verpakking | Oorspronkelijk |
| Productnaam | Verhard paneel Mount Eddy Current Signal Converter | Productmodel | CON011 |
| Kleur | Zwart | Spanning | 220V/380V |
| Afmeting (l*w*h) | 30 cm x 20 cm x 25 cm | Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | New100% | Bruto gewicht | 1 kg |
| Verpakkingsmaat | 30 cm x 20 cm x 25 cm |
CON011 EPRO Verhard panel Mount Eddy Current Signal Converter
Productgegevens:
| Merknaam | EPRO |
| Model | CON011 |
| Catalogus | CON011 |
| Oorsprong | Duitsland |
| Afmeting | 16 x 16 x 12 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| HS-code | 8537101190 |
| Betaling | T/T |
| Verkoopprijs | 1200 dollar. |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertyd | 3-5 werkdagen |
Aanvullende
informatie:
| Intrinsieke veiligheid (iA) | |
| ATEX | II 1 G Ex ia IIC T6 Ga, -20°C ≤ Ta ≤ 60°C (gebruik met stroombeperking, bv. veiligheidsbarrière) |
| IEC-Ex | Ex ia IIC T6 Ga, -20°C ≤ Ta ≤ 60°C (gebruik met stroombeperking, bv. veiligheidsbarrière) |
| CSA | Klasse I, afdeling 1, groepen A, B, C, D, T6 |
| Klasse II, III, afdeling 1, groepen E, F, G, T6 | |
| T6: -25°C ≤ Ta ≤ 60°C (gebruik met stroombeperking, bv. veiligheidsbarrière) | |
| Geen vonken (nA) | |
| CSA | Klasse I, afdeling 2, groepen A, B, C, D |
| Klasse II, III, afdeling 2, groepen E, F, G | |
| Ex n A II T6 | |
| AEx nA II T6 | |
| T6: -25°C ≤ Ta ≤ 60°C | |
Beschrijving:
Sensorsignaalomvormer ontworpen voor kritieke toepassingen op turbomachinerieën zoals stoom-, gas- en waterturbines, compressoren, pompen en ventilatoren om de radiale en axiale asverschuiving, positie,excentriciteit en snelheid/sleutel.
Dynamische prestaties:
Milieu:
Datasheet Link:EPRO PR6423.pdf