| Prijs | $1500 |
| MOQ | 1 Piece |
| Tijd om te bezorgen | 3-5 work days |
| Merk | Emerson |
| Plaats van oorsprong | Duitsland |
| Certification | COC |
| Modelnummer | PR6423/008-030 |
| Verpakking | originele |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Toeleveringsvermogen | 10 stuks per dag |
| Brand Name | Emerson | Modelnummer | PR6423/008-030 |
| Certification | COC | Plaats van oorsprong | Duitsland |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk | Price | $1500 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Toeleveringsvermogen | 10 stuks per dag |
| Leveringstermijn | 3-5 werkdagen | Verpakking | originele |
| Naam van het product | 8mm 105mm Sleeve 1+7m Cable Eddy Current Sensor Lemo | Productmodel | PR6423/008-030 |
| Kleur | Zwart | Spanning | 220V/380V |
| Afmeting (l*w*h) | 30 cm x 20 cm x 25 cm | Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | New100% | Bruto gewicht | 1 kg |
| Verpakkingsmaat | 30 cm x 20 cm x 25 cm |
PR6423/008-030 EPRO 8mm 105mm Sleeve 1+7m Cable Eddy Current Sensor Lemo
Aanvullende informatie:
| Model nr. | Afvaldraad X | Adapter aansluiting X | Kabellengte X | Kabel Eind X |
|
PR6423/00 PR6423/01 PR6423/10 PR6423/11 |
0 25 mm 1 35 mm 2 45 mm 3 55 mm 4 65 mm 5 75 mm 6 85 mm 7 95 mm 8 105 mm 9 115 mm E 155 mm H 195 mm R Omgekeerd De berg |
0 met 1 zonder |
0 4,0 m 1 5,0 m 3 8,0 m F 9,0 m 4 10,0 m |
0 Lemo 1 Open
|
* Niet beschikbaar, indien achteruit bevestiging zonder adapterplug is gekozen
Beschrijving:
Een niet-contact sensor ontworpen voor kritieke toepassingen op turbomachinerie zoals stoom-, gas- en waterturbines, compressoren, versnellingsbakken,pompen en ventilatoren voor het meten van de dynamische verplaatsing van radiële en axiale assenHet gaat om de positie, de excentriciteit en de snelheid.
Prestaties:
Productgegevens:
| Merknaam | EPRO |
| Model | PR6423/008-030 |
| Catalogus | PR6423 |
| Oorsprong | Duitsland |
| Afmeting | 16 x 16 x 12 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| HS-code | 8537101190 |
| Betaling | T/T |
| Verkoopprijs | 1500 dollar. |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertyd | 3-5 werkdagen |
Datasheet Link:EPRO PR6423.pdf