| Prijs | $1500 |
| MOQ | 1 Piece |
| Tijd om te bezorgen | 3-5 work days |
| Merk | Emerson |
| Plaats van oorsprong | Duitsland |
| Certification | COC |
| Modelnummer | PR6423/00R-010-CN |
| Verpakking | originele |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Toeleveringsvermogen | 10 stuks per dag |
| Brand Name | Emerson | Modelnummer | PR6423/00R-010-CN |
| Certification | COC | Plaats van oorsprong | Duitsland |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk | Price | $1500 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Toeleveringsvermogen | 10 stuks per dag |
| Leveringstermijn | 3-5 werkdagen | Verpakking | originele |
| Naam van het product | Omgekeerde montage met adapter aansluiting 1 + 4 kabel Lemo | Productmodel | PR6423/00R-010-CN |
| Kleur | Zwart | Spanning | 220V/380V |
| Afmeting (l*w*h) | 30 cm x 20 cm x 25 cm | Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | New100% | Bruto gewicht | 1 kg |
| Verpakkingsmaat | 30 cm x 20 cm x 25 cm |
PR6423/00R-010-CN EPRO Omgekeerde montage met adapterplug 1+4 Kabel Lemo
Beschrijving:
Een niet-contact sensor ontworpen voor kritieke toepassingen op turbomachinerie zoals stoom-, gas- en waterturbines, compressoren, versnellingsbakken,pompen en ventilatoren voor het meten van de dynamische verplaatsing van radiële en axiale assenHet gaat om de positie, de excentriciteit en de snelheid.
Productgegevens:
| Merknaam | EPRO |
| Model | PR6423/00R-010-CN |
| Catalogus | PR6423 |
| Oorsprong | Duitsland |
| Afmeting | 16 x 16 x 12 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| HS-code | 8537101190 |
| Betaling | T/T |
| Verkoopprijs | 1500 dollar. |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertyd | 3-5 werkdagen |
Aanvullende
informatie:
| Kenmerken | |
| Productsoort | Eddy-stroomsensor |
| Model | PR6423/00R-010-CN |
| Toepassing | Gebruikt voor het meten van de dynamische verplaatsing, positie, excentriciteit en snelheid van radiële en axiale assen in machines zoals turbines, compressoren, versnellingsbakken, pompen en ventilatoren. |
| Lineair meetbereik | 2 mm (80 mils) |
| Aanvankelijke luchtkloof | 0.5 mm (20 mils) |
| Inkrementele schaalfactor (ISF) | 8 V/mm (203,2 mV/mil) ± 5% @ 0 °C tot 45 °C |
| Afwijking van de best passende rechte lijn (DSL) | ± 0,025 mm (± 1 mil) @ 0 tot 45°C |
Datasheet Link:EPRO PR6423.pdf