| Prijs | $1500 |
| MOQ | 1 Piece |
| Tijd om te bezorgen | 3-5 work days |
| Merk | Emerson |
| Plaats van oorsprong | Duitsland |
| Certification | COC |
| Modelnummer | PR6423/010-031 |
| Verpakking | originele |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Toeleveringsvermogen | 10 stuks per dag |
| Brand Name | Emerson | Modelnummer | PR6423/010-031 |
| Certification | COC | Plaats van oorsprong | Duitsland |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk | Price | $1500 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Toeleveringsvermogen | 10 stuks per dag |
| Leveringstermijn | 3-5 werkdagen | Verpakking | originele |
| Naam van het product | 25 mm hoesdraad met adapter aansluiting 1 + 7m kabel | Productmodel | PR6423/010-031 |
| Kleur | Zwart | Spanning | 220V/380V |
| Afmeting (l*w*h) | 30 cm x 20 cm x 25 cm | Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | New100% | Bruto gewicht | 1 kg |
| Verpakkingsmaat | 30 cm x 20 cm x 25 cm |
PR6423/010-031 EPRO 25 mm hoesdraad met adapterplug 1+7m kabel
Productgegevens:
| Merknaam | EPRO |
| Model | PR6423/010-031 |
| Catalogus | PR6423 |
| Oorsprong | Duitsland |
| Afmeting | 16 x 16 x 12 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| HS-code | 8537101190 |
| Betaling | T/T |
| Verkoopprijs | 1500 dollar. |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertyd | 3-5 werkdagen |
Aanvullende
informatie:
| Informatie over bestellingen | |||
| Tipdiameter | Geveldraad | Gepantserde kabel | Model nr. |
| 8 mm | M10x1 | - Nee, niet echt. | PR6423/00 |
| - Ja, dat klopt. | PR6423/01 | ||
| PR6423/03 | |||
| 3/824 UNF | - Nee, niet echt. | PR6423/10 | |
| - Ja, dat klopt. | PR6423/11 | ||
| PR6423/13 | |||
Beschrijving:
A. draad voor een koffer, M10x1 of 3/8-24UNF
B. SW 11 mm voor M10-draad, SW 7/9-16 in voor 3/8-24UNF-draad
C. Standaardkabeldiameter 2,8 mm (0,110 in), minimale buigradius 25 mm (0,984 in)
D. Gepantserde kabels met een diameter van 6 mm (0,236 in), een minimale buigradius van 35 mm (1,378 in)
E. Optioneel adapter aansluiting na 1 m kabel van sensor
F. Kabellengte (toleranties 0...+10%)
G. Lemo-aansluiting (mannelijk), met een diameter van 11,0 mm of open kabel-eind
Datasheet Link:EPRO PR6423.pdf