| Prijs | $3000 |
| MOQ | 1 Piece |
| Tijd om te bezorgen | 3-5 work days |
| Merk | Emerson |
| Plaats van oorsprong | Duitsland |
| Certification | COC |
| Modelnummer | PR6423/010-100 |
| Verpakkingsdetails | originele |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Toeleveringsvermogen | 10 stuks per dag |
| Brand Name | Emerson | Modelnummer | PR6423/010-100 |
| Certification | COC | Plaats van oorsprong | Duitsland |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk | Price | $3000 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Toeleveringsvermogen | 10 stuks per dag |
| Leveringstermijn | 3-5 werkdagen | Verpakkingsdetails | originele |
| Naam van het product | M10 x 1 25 mm Sleeve Length 1+3m Cable Lemo | Productmodel | PR6423/010-100 |
| Kleur | zwart | Spanning | 220V/380V |
| Afmeting ((L*W*H) | 30 cm x 20 cm x 25 cm | Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | New100% | Bruto gewicht | 1 kg |
| Verpakkingsmaat | 30 cm x 20 cm x 25 cm |
PR6423/010-100 EPRO M10 x 1 25 mm Sleeve Length 1+3m Cable Lemo
Aanvullende informatie:
| Afmetingen |
| met een diameter van niet meer dan 50 mm, |
| SW 11 mm voor M10-draad, SW 7/9-16 in voor 3/8-24UNF-draad |
|
Standaardkabeldiameter 2,8 mm (0,110 in), minimale buigradius 25 mm |
|
Gepantserde kabel met een diameter van 6 mm, minimale buigradius 35 mm (1.378 in) |
| Optioneel Adapter Plug na 1m kabel van sensor |
| Kabellengte (toleranties 0... +10%) |
| Lemo connector (mannelijk), 11,0 mm (0,433 in) diameter of open kabel einde |
Beschrijving:
Een niet-contact sensor ontworpen voor kritieke toepassingen op turbomachinerie zoals stoom-, gas- en waterturbines, compressoren, versnellingsbakken,pompen en ventilatoren voor het meten van de dynamische verplaatsing van radiële en axiale assenHet gaat om de positie, de excentriciteit en de snelheid.
Productgegevens:
| Merknaam | EPRO |
| Model | PR6423/010-100 |
| Catalogus | PR6423 |
| Oorsprong | Duitsland |
| Afmeting | 16 x 16 x 12 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| HS-code | 8537101190 |
| Betaling | T/T |
| Verkoopprijs | $ 3000. |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertyd | 3-5 werkdagen |
Datasheet Link:EPRO PR6423.pdf