| Prijs | $1500 |
| MOQ | 1 Piece |
| Tijd om te bezorgen | 3-5 work days |
| Merk | Emerson |
| Plaats van oorsprong | Duitsland |
| Certification | COC |
| Modelnummer | PR6423/012-100 |
| Verpakking | originele |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Toeleveringsvermogen | 10 stuks per dag |
| Brand Name | Emerson | Modelnummer | PR6423/012-100 |
| Certification | COC | Plaats van oorsprong | Duitsland |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk | Price | $1500 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Toeleveringsvermogen | 10 stuks per dag |
| Leveringstermijn | 3-5 werkdagen | Verpakking | originele |
| Naam van het product | M10 x 1 45 mm hoesdraad zonder adapterplug | Productmodel | PR6423/012-100 |
| Kleur | Zwart | Spanning | 220V/380V |
| Afmeting ((L*W*H) | 30 cm x 20 cm x 25 cm | Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | New100% | Bruto gewicht | 1 kg |
| Verpakkingsmaat | 30 cm x 20 cm x 25 cm |
PR6423/012-100EPRO M10 x 1 45mm Geheugendraad zonder adapterplug
Productgegevens:
| Merknaam | EPRO |
| Model | PR6423/012-100 |
| Catalogus | PR6423 |
| Oorsprong | Duitsland |
| Afmeting | 16 x 16 x 12 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| HS-code | 8537101190 |
| Betaling | T/T |
| Verkoopprijs | 1500 dollar. |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertyd | 3-5 werkdagen |
Beschrijving:
Een niet-contact sensor ontworpen voor kritieke toepassingen op turbomachinerie zoals stoom-, gas- en waterturbines, compressoren, versnellingsbakken,pompen en ventilatoren voor het meten van de dynamische verplaatsing van radiële en axiale assenHet gaat om de positie, de excentriciteit en de snelheid.
Meetdoel:
Aanvullende
informatie:
| Naleving en certificeringen | |
| CE |
Voor de toepassing van deze richtlijn geldt de volgende bepalingen: De Commissie heeft de volgende maatregelen genomen: Gewijzigd |
| ATEX |
EN 60079-0 EN 60079-11 |
| IEC-Ex |
IEC 60079-0 IEC 60079-11 IEC 60079-26 |
| CSA |
Voor de toepassing van deze richtlijn wordt de in punt 1 bedoelde vergunning verleend. CAN/CSA-C22.2 NO. 157-92 Voor de toepassing van deze richtlijn wordt de in punt 1 bedoelde vergunning verleend. Voor de toepassing van de voorschriften van punt 6.2.3 van dit reglement wordt het volgende toegevoegd: CAN/CSA-C22.2 NO. 25-1966 Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde chemische stoffen in de verpakking van het voertuig in de verpakking van het voertuig beschouwd als een onderdeel van de verpakking. ANSI/UL-standaard 913-2004 ANSI/UL-norm 1604-1995 UL 60079-15 2002 UL 61010-1 |
Datasheet Link:EPRO PR6423.pdf