| Prijs | $1500 |
| MOQ | 1 Piece |
| Tijd om te bezorgen | 3-5 work days |
| Merk | Emerson |
| Plaats van oorsprong | Duitsland |
| Certification | COC |
| Modelnummer | PR6423/019-030 |
| Verpakking | originele |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Toeleveringsvermogen | 10 stuks per dag |
| Brand Name | Emerson | Modelnummer | PR6423/019-030 |
| Certification | COC | Plaats van oorsprong | Duitsland |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk | Price | $1500 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Toeleveringsvermogen | 10 stuks per dag |
| Leveringstermijn | 3-5 werkdagen | Verpakking | originele |
| Productnaam | Trillingssensor PR6423 serie 115mm hoesdraad met adapter aansluiting 1+7m kabel | Productmodel | PR6423/019-030 |
| Kleur | zwart | Spanning | 220V/380V |
| Afmeting (l*w*h) | 30 cm x 20 cm x 25 cm | Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | Nieuw100% | Bruto gewicht | 1 kg |
| verpakkingsgrootte | 30 cm x 20 cm x 25 cm |
PR6423/019-030 EPRO Trillingssensor PR6423 Serie 115mm Hoofddraad Met Adapter Plug 1+7m Kabel
Productgegevens:
| Merknaam | EPRO |
| Model | PR6423/019-030 |
| Catalogus | PR6423 |
| Oorsprong | Duitsland |
| Afmeting | 16 x 16 x 12 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| HS-code | 8537101190 |
| Betaling | T/T |
| Verkoopprijs | 1500 dollar. |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertyd | 3-5 werkdagen |
Aanvullende
informatie:
| Kenmerken | |
| Meetbereik | 0.5 tot 100 mm |
| Precisiteit | ± 0,1% |
| Herhaalbaarheid | ± 0,05% |
| Werktemperatuurbereik | -40°C tot +125°C |
| Uitgangssignaal | 4 tot 20 mA |
Beschrijving:
De PR 6423 wordt gewoonlijk gebruikt voor het meten van trillingen van machineassen, excentriciteit, stuwkracht (asverplaatsing), differentiële uitbreiding, kleppenpositie en luchtgapings.
Een niet-contact sensor ontworpen voor kritieke toepassingen op turbomachinerie zoals stoom-, gas- en waterturbines, compressoren, versnellingsbakken,pompen en ventilatoren voor het meten van de dynamische verplaatsing van radiële en axiale assenHet gaat om de positie, de excentriciteit en de snelheid.
Datasheet Link:EPRO PR6423.pdf