| Prijs | $3400 |
| MOQ | 1 Piece |
| Tijd om te bezorgen | 3-5 work days |
| Merk | Emerson |
| Plaats van oorsprong | Duitsland |
| Certification | COC |
| Modelnummer | PR6423/10R-010 |
| Verpakking | originele |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Toeleveringsvermogen | 10 stuks per dag |
| Brand Name | Emerson | Modelnummer | PR6423/10R-010 |
| Certification | COC | Plaats van oorsprong | Duitsland |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk | Price | $3400 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Toeleveringsvermogen | 10 stuks per dag |
| Leveringstermijn | 3-5 werkdagen | Verpakking | originele |
| Productnaam | Omgekeerde montage Sleeve Thread 3/8 24 UNF 2A zonder pantserkabel 25mm Sleeve Length | Productmodel | PR6423/10R-010 |
| Kleur | Zwart | Spanning | 220V/380V |
| Afmeting (l*w*h) | 30 cm x 20 cm x 25 cm | Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | Nieuw100% | Bruto gewicht | 1 kg |
| verpakkingsgrootte | 30 cm x 20 cm x 25 cm |
PR6423/10R-010 EPRO Omgekeerde montage Sleeve draad 3/8 ️ 24 ️ UNF ️ 2A zonder pantserkabel 25 mm Sleeve Length
Productgegevens:
| Merknaam | EPRO |
| Model | PR6423/10R-010 |
| Catalogus | PR6423 |
| Oorsprong | Duitsland |
| Afmeting | 16 x 16 x 12 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| HS-code | 8537101190 |
| Betaling | T/T |
| Verkoopprijs | $ 3400 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertyd | 3-5 werkdagen |
Aanvullende
informatie:
| Kenmerken | |
| Meetbereik |
Static: ±1,0 mm (0,04 inch) Dynamisch: 0 tot 500 μm (0 tot 20 mil) Het beste geschikt voor 50 tot 500 μm (2 tot 20 mil) |
| Gevoeligheid | 8 V/mm |
| Meetfout na kalibratie | |
| Temperatuurfout |
Nulpunt: 200 mV / 100 ̊ K Gevoeligheid: |
| Kabellengte |
PR 6423/000-000 PR 6423/100-000 PR 6423/010-000 1 m (3,28 ft) bij de omvormer 3 m (9,84 ft) bij verlengkabel |
Beschrijving:
De PR6423/10R-010-CN is ontworpen voor kritieke toepassingen op turbomachinerie, zoals stoom-, gas- en waterturbines, compressoren, versnellingsbakken, pompen en ventilatoren.Het meet de radiële en axiale dynamische verplaatsing van de as, positie, excentriciteit en snelheid.
Elektrisch geleidende stalen cilindrische as
Perifere snelheid van de as: 0 tot 2500 m/s
Nominale splitsing (midden van het meetbereik):1.5 mm (0,06 inch)
Datasheet Link:EPRO PR6423.pdf