| Prijs | $2600 |
| MOQ | 1 Piece |
| Tijd om te bezorgen | 3-5 work days |
| Merk | Emerson |
| Plaats van oorsprong | Duitsland |
| Certification | COC |
| Modelnummer | PR6423/10R-111 |
| Verpakking | originele |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Toeleveringsvermogen | 10 stuks per dag |
| Brand Name | Emerson | Modelnummer | PR6423/10R-111 |
| Certification | COC | Plaats van oorsprong | Duitsland |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk | Price | $2600 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Toeleveringsvermogen | 10 stuks per dag |
| Leveringstermijn | 3-5 werkdagen | Verpakking | originele |
| Naam van het product | Zonder adapter Plug 1+4m Kabel Stomp gesneden Kabel Eind Voor Converter 3/8 24 UNF 2A | Productmodel | PR6423/10R-111 |
| Kleur | zwart | Spanning | 220V/380V |
| Afmeting (l*w*h) | 30 cm x 20 cm x 25 cm | Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | New100% | Bruto gewicht | 1 kg |
| verpakkingsgrootte | 30 cm x 20 cm x 25 cm |
PR6423/10R-111 EPRO zonder adapter Plug 1+4m Kabel Blunt Cut Kabel Eind Voor Converter 3/8 24 UNF 2A
Beschrijving:
De PR6423/10R-111 is een niet-contact draaikol sensor ontworpen voor kritieke turbomachinerie toepassingen zoals stoom, gas en water turbines, compressoren, versnellingsbakken, pompen en ventilatoren.
De PR 6423 wordt gewoonlijk gebruikt voor het meten van trillingen van machineassen, excentriciteit, stuwkracht (asverplaatsing), differentiële uitbreiding, kleppenpositie en luchtgapings.
Het wordt gebruikt om dynamische verplaatsing, positie, excentriciteit en radiële en axiale as snelheid te meten.
Productgegevens:
| Merknaam | EPRO |
| Model | PR6423/10R-111 |
| Catalogus | PR6423 |
| Oorsprong | Duitsland |
| Afmeting | 16 x 16 x 12 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| HS-code | 8537101190 |
| Betaling | T/T |
| Verkoopprijs | $ 2600 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertyd | 3-5 werkdagen |
Aanvullende
informatie:
| Kenmerken |
| Metingen van trillingen, excentriciteit, stuwkracht (asverschuiving), differentiële uitbreiding, ventielpositie en luchtgap |
| Voldoet aan de internationale normen DIN 45670, ISO 10817-1 en API 670 |
| Voor explosieve gebieden: Ex ib IIC klasse T6/T4 |
Datasheet Link:EPRO PR6423.pdf