| Prijs | $5000 |
| MOQ | 1pc |
| Tijd om te bezorgen | 5-8 work days |
| Merk | GE |
| Plaats van herkomst | VS |
| Certification | CO |
| Modelnummer | IS420UCSBH1A |
| Verpakkingsdetails | 6.4" x 6.4" x 4.8" (16 cm x 16 cm x 12 cm) |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 10 STUKS |
| Brand Name | GE | Modelnummer | IS420UCSBH1A |
| Certification | CO | Plaats van herkomst | VS |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 ST | Price | $5000 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 10 STUKS |
| Levertijd | 5-8 werkdagen | Verpakkingsdetails | 6.4" x 6.4" x 4.8" (16 cm x 16 cm x 12 cm) |
| Model | IS420UCSBH1A | Voorwaarde | NIEUW |
| Bruto gewicht/verzendgewicht | 2.2 lbs / 35,2 oz / 1 kg | VERPAKKINGSGROOTTE | 6.4" x 6.4" x 4.8" (16 cm x 16 cm x 12 cm) |
| Land van oorsprong/land van oorsprong | Verenigde Staten van Amerika | Doorlooptijd | 5-8 werkdagen |
| Verzendhaven | Xiamen | Betaling | T/T |
| Verkoopprijs | NAVRAAG | Kleur | Afhankelijk van het materiaal |
| Garantie | 12 maanden | Koerierspartners | DHL, UPS, TNT, FedEx en EMS |
Productdetails:
| Merknaam | GE |
| Model | IS420UCSBH1A |
| Catalogus | Mark VIE |
| Herkomst | Verenigde Staten (VS) |
| Afmeting | 16*16*12cm |
| Gewicht | 1kg |
| HS Code | 8537101190 |
| Betaling | T/T |
| Verkoopprijs | $5000 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 3-5 werkdagen |
Aanvullende
informatie:
| N/M | N/M |
| IEC 61000-4-2 | Elektrostatische Ontladingsgevoeligheid |
| IEC 61000-4-5 | Schokimmuniteit |
| IEC 61000-4-11 | Spanningsvariatie, Dips en Onderbrekingen |
Beschrijving:
De GE IS420UCSBH1A is een UCSB Controllermodule ontwikkeld door GE. UCSB controllers zijn op zichzelf staande computers die applicatie-specifieke besturingssysteemlogica uitvoeren. De UCSB controller host geen enkele applicatie I/O, in tegenstelling tot traditionele controllers die dat wel doen. Bovendien zijn alle I/O-netwerken verbonden met elke controller, waardoor deze alle invoergegevens krijgt. Als een controller wordt uitgeschakeld voor onderhoud of reparatie, zorgt de hardware- en softwarearchitectuur ervoor dat er geen enkel punt van applicatie-invoer verloren gaat.



