| Prijs | $9500 |
| MOQ | 1pc |
| Tijd om te bezorgen | 5-8 work days |
| Merk | GE |
| Plaats van herkomst | VS |
| Certification | CO |
| Modelnummer | IS215ACLEH1AB |
| Verpakkingsdetails | 6.4" x 6.4" x 4.8" (16 cm x 16 cm x 12 cm) |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 10 STUKS |
| Brand Name | GE | Modelnummer | IS215ACLEH1AB |
| Certification | CO | Plaats van herkomst | VS |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 ST | Price | $9500 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 10 STUKS |
| Levertijd | 5-8 werkdagen | Verpakkingsdetails | 6.4" x 6.4" x 4.8" (16 cm x 16 cm x 12 cm) |
| Model | IS215ACLEH1AB | Voorwaarde | NIEUW |
| Bruto gewicht/verzendgewicht | 2.2 lbs / 35,2 oz / 1 kg | VERPAKKINGSGROOTTE | 6.4" x 6.4" x 4.8" (16 cm x 16 cm x 12 cm) |
| Land van oorsprong/land van oorsprong | Verenigde Staten van Amerika | Doorlooptijd | 5-8 werkdagen |
| Verzendhaven | Xiamen | Betaling | T/T |
| Verkoopprijs | NAVRAAG | Kleur | Afhankelijk van het materiaal |
| Garantie | 12 maanden | Koerierspartners | DHL, UPS, TNT, FedEx en EMS |
Productdetails:
| Merknaam | GE |
| Model | IS215ACLEH1AB |
| Catalogus | EX2100 |
| Herkomst | Verenigde Staten (VS) |
| Afmetingen | 16*16*12cm |
| Gewicht | 1kg |
| HS Code | 8537101190 |
| Betaling | T/T |
| Verkoopprijs | $9500 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 3-5 werkdagen |
Aanvullende
informatie:
| N/M | N/M |
| GFK-1260 |
CIMPLICITY HMI voor Windows NT Trending Operation Handleiding |
| GEH-6126 | HMI voor SPEEDTRONICTM Turbine Controls Application Handleiding |
| GEI-100278 | Data Historian (gebruikt voor trip history) |
Beschrijving:
De GE IS215ACLEH1AB is een Application Control Layer Module ontwikkeld door GE. Het maakt deel uit van het EX2100 besturingssysteem. ACL vertegenwoordigt een geavanceerde microprocessor-gebaseerde master controller die is ontworpen om een veelheid aan functies uit te voeren via communicatienetwerken zoals EthernetTM en ISBus. Deze sectie geeft een overzicht van de mogelijkheden en implementatie.
Nu een deel van de beoogde werking van deze ACLE Module is besproken, is het mogelijk om de hardware-elementen te begrijpen die in de assemblage zijn opgenomen. Een belangrijk hardware-element dat aan deze IS215ACLEH1AB PCB wordt geboden, is de reeks van in totaal twee communicatiepoorten; elk intuïtief gelabeld met de standaard referentieaanduidingen COM1 en COM2, respectievelijk.



