| Prijs | $4500 |
| MOQ | 1pc |
| Tijd om te bezorgen | 5-8 work days |
| Merk | GE |
| Plaats van herkomst | VS |
| Certification | CO |
| Modelnummer | DS215TCCBG3BZZ01B |
| Verpakkingsdetails | 6.4" x 6.4" x 4.8" (16 cm x 16 cm x 12 cm) |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 10 STUKS |
| Brand Name | GE | Modelnummer | DS215TCCBG3BZZ01B |
| Certification | CO | Plaats van herkomst | VS |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 ST | Price | $4500 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 10 STUKS |
| Levertijd | 5-8 werkdagen | Verpakkingsdetails | 6.4" x 6.4" x 4.8" (16 cm x 16 cm x 12 cm) |
| Model | DS215TCCBG3BZZ01B | Voorwaarde | NIEUW |
| Bruto gewicht/verzendgewicht | 2.2 lbs / 35,2 oz / 1 kg | VERPAKKINGSGROOTTE | 6.4" x 6.4" x 4.8" (16 cm x 16 cm x 12 cm) |
| Land van oorsprong/land van oorsprong | Verenigde Staten van Amerika | Doorlooptijd | 5-8 werkdagen |
| Verzendhaven | Xiamen | Betaling | T/T |
| Verkoopprijs | NAVRAAG | Kleur | Afhankelijk van het materiaal |
| Garantie | 12 maanden | Koerierspartners | DHL, UPS, TNT, FedEx en EMS |
| Merknaam | GE |
| Model | DS215TCCBG3BZZ01B |
| Catalogus | Mark V |
| Herkomst | Verenigde Staten (VS) |
| Afmeting | 16*16*12cm |
| Gewicht | 1kg |
| HS-code | 8537101190 |
| Betaling | T/T |
| Verkoopprijs | $4500 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 3-5 werkdagen |
Aanvullende
informatie:
| N/M | N/M |
| GEH-6421 | Mark VI Turbine Control System Guide |
| GEH-6126 | HMI voor SPEEDTRONICTM Turbine Controls Application Manual |
| GFK-1260 |
CIMPLICITY HMI voor Windows NT Trending Operation Handleiding |
Beschrijving:
De GE DS215TCCBG3BZZ01B is een Common Extended Analog I/O Board en maakt deel uit van de GE Speedtronic Mark V LM-serie die wordt gebruikt in de gasturbinebesturingssystemen. Het functioneert als een indicator, communicatie- en waarschuwingsapparaat en bevindt zich in de TC2000 C-kern op locatie 3. Turbine Control C Micro Application Card B is uniek gelabeld en heeft de capaciteit om verschillende waarden aan de C-kern te leveren, zoals RTD's, milliampère-ingangen en milliampère- en RTD-filters. Het heeft verschillende connectoren, waaronder een 2PL-connector voor stroomverdeling van de TVPS-kaart van de R5-kern.
Deze DS215TCCBG3BZZ01B driver/shunt feedback-kaart is niet het originele product van de originele Mark V-serie, omdat het de originele DS215TCCBG3BZZ01B printplaat bewerkt door een unieke A-grade productrevisie te hebben. Het bestaande shunt feedback-versterkercircuit kan ook worden aangeduid als series derived shunt feedback of current shunt reverse feedback.



