| Prijs | 18,800USD~80,000 USD per Unit |
| MOQ | 1Unit |
| Tijd om te bezorgen | 60 Days after advance payment |
| Merk | TW-TECHWAY |
| Plaats van oorsprong | China |
| Certification | CE |
| Modelnummer | SC200-200 |
| Verpakking | Naakt in container, 2x40' hoofdkwartier voor dubbele kooien en hoogte van 40 meter. |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T |
| Toeleveringsvermogen | 500 eenheden per maand |
| Brand Name | TW-TECHWAY | Modelnummer | SC200-200 |
| Certification | CE | Plaats van oorsprong | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 eenheid | Price | 18,800USD~80,000 USD per Unit |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T | Toeleveringsvermogen | 500 eenheden per maand |
| Leveringstermijn | 60 dagen na vooruitbetaling | Verpakking | Naakt in container, 2x40' hoofdkwartier voor dubbele kooien en hoogte van 40 meter. |
| stalen pijp | Q345B Staal met hoge sterkte | Nominale belasting | 2000 kg/kooi |
| Nominale snelheid | 0-58 m/min | Max. Installatie Hoogte | 300m |
| Max. Passagier nr. | 30 | Behandeling | Thermisch verzinken + schilderen |
| Wandpaneel | Geperforeerd aluminium paneel |
SC200-200 intelligent gebouwtakel / tandheugeltakel / intelligente bedieningslift van hoogbouw
Intelligente bouwliftTechnische kenmerken:
De intelligente aandrijfconstructielift realiseert een reeks functies, zoals automatische stopvloer, intelligente laagselectie, automatische schakelkooideur en laagdeur, realtime videobewaking, gegevensopname, anti-klemming, kanaaldetectie, enz. Twee intelligente rijconstructieliften werden met succes geïnstalleerd en geïnstalleerd in het Chengdu Green 468-project.
Intelligente bouwliftSpecificaties:
| Model | SC200-200 |
| Laadvermogen | 2000KG/KOOI |
| Nominale snelheid | 0-58 m/min |
| Motor en versnellingsbak | 2X2x13kw |
| Omvormer | 2X45kw |
| Grootte mastsectie | 650*650*1508mm |
| Grootte van de kooi | 3,2x1,5x2,1m |
| Veiligheidsapparaat | SAJ50-1.4 |
| Thermisch verzinkte onderdelen | Mastsectie/trolley |
| Tegengewicht | Ja |
Competitiepunten vanIntelligente bouwlift
1.We zijn uitgerust met ultramoderne productiefaciliteiten voor de productie van hijstoestellen, waaronder automatische lasersnijmachines, volledig geautomatiseerde lasrobots, automatische hydraulische buig- en persmachines en andere geavanceerde apparatuur.
2.Volledig
thermisch
verzinkte
structuur:
Niet
alleen
de
mastsecties
zijn
thermisch
verzinkt,
maar
alle
stalen
structurele
componenten
zijn
ook
volledig
thermisch
verzinkt,
waardoor
de
kooi,
verbindingsdelen,
kabelwagens,
grondbehuizingen
en
meer
worden
bedekt.
Deze
behandeling
verlengt
effectief
de
levensduur
van
de
gehele
staalconstructie
en
zorgt
voor
veilige
bedrijfsprestaties
op
de
lange
termijn.
Caseshow:





