| Prijs | 18,800USD~80,000 USD per Unit |
| MOQ | 1Unit |
| Tijd om te bezorgen | 60 Days after advance payment |
| Merk | TW-TECHWAY |
| Plaats van oorsprong | China |
| Certification | CE |
| Modelnummer | SCN100G |
| Verpakking | Naakt in container, 40'HQ |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T |
| Toeleveringsvermogen | 500 eenheden per maand |
| Brand Name | TW-TECHWAY | Modelnummer | SCN100G |
| Certification | CE | Plaats van oorsprong | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 eenheid | Price | 18,800USD~80,000 USD per Unit |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T | Toeleveringsvermogen | 500 eenheden per maand |
| Leveringstermijn | 60 dagen na vooruitbetaling | Verpakking | Naakt in container, 40'HQ |
| stalen pijp | Q345B Staal met hoge sterkte | Nominale belasting | 1000 kg/kooi |
| Nominale snelheid | 0-46 m/min | Max. Installatie Hoogte | 300m |
| Max. Passagier nr. | 30 | Behandeling | Thermisch verzinken + schilderen |
| Wandpaneel | Geperforeerd aluminium paneel |
SC100G inverse type installatiehef/rack- en pinionhef/intelligente bedieningslift voor tunnels
Technische kenmerken
De omgekeerde bouwhef bestaat uit twee hoofdonderdelen: het overbrengingssysteem van de mastsectie aan de linkerkant van de mast en de SC100G-bouwhef aan de rechterkant van de mast.
Het transmissiesysteem is bevestigd aan de staalconstructies en neemt het totale gewicht op het mastafdelingstuk en houdt de mastafdelingen nog in de lucht.Het ophefstelsel van het gebouw fungeert als standaardophef voor het vervoer van materialen en personenHet ophefsysteem van het gebouw stopt met werken bij het toevoegen van hoogte aan de mastafdelingen en er is geen toegang toegestaan tot de ophef van het gebouw.het transmissiesysteem stuurt de mastafdelingen verticaal naar beneden
1Gebruikt in tunnels, metro's en fondamentputten van hoge gebouwen;
2. Liftfundament aan de bovenkant, tegelijkertijd wordt de bovenkant van het standaardgedeelte opgeheven en vervolgens naar beneden overgedragen;
3. rollende wand en speciaal transmissie mechanisme;
4- Conversiebesturingssysteem, stabiel en betrouwbaar.
Specificaties:
| Model | SCN100G |
| Laadcapaciteit | 1000 kg/CAGE |
| Nominale snelheid | 0-46 m/min |
| Motor & versnellingsbak | 2X11kw |
| Inverter | 37 kW |
| Grootte van het mastgedeelte | 650*650*1508 mm |
| Kaaggrootte | 2.5x1.3x2.5m |
| Veiligheidsvoorziening | SAJ40-1.2 |
| met een breedte van niet meer dan 15 mm | Maastgedeelte/trolley |
| Tegenwicht | - Nee. |
Voorbeeld van de zaak: