| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 100PCS |
| Tijd om te bezorgen | 5-7 working days |
| Merk | Bosento |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | ISO/TS16949/SGS/CE |
| Modelnummer | Bajaj Boxer CT 100 |
| Verpakkingsdetails | neutraal pakket, aangepast pakket |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 50, 000 PCS Maandelijks |
| Brand Name | Bosento | Modelnummer | Bajaj Boxer CT 100 |
| Certification | ISO/TS16949/SGS/CE | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 100 stuks | Betalingsvoorwaarden | L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 50, 000 PCS Maandelijks | Levertijd | 5-7 werkdagen |
| Verpakkingsdetails | neutraal pakket, aangepast pakket | Product | Achterste schokdemper / achterste kussen |
| Model | Voor Bajaj Boxer CT 100 Platino 100 | Hs-code | 8708809000 |
| Materiaal | Aluminium / massief staal | Kwaliteit | OEM |
| Gefabriceerd aluminium lichaam | Hardchrome zuigerstang | Vloeibare spoelveer | Oliedruk |
| Absorberend veermateriaal | 60Si2MnA |
Onderdelen motorfietsvering Achterste schokdemper voor Bajaj Boxer CT 100 Platino 100
Fabrikant van schokdempers voor motorrijtuigen
Vervaardiger en exporteur van onderdelen voor motorfietsophangingen met hoge prestaties, met inbegrip van schok- en veersystemen voor Harley, Honda, Suzuki, Yamaha, Kawasaki, Zongshen, Loncin, TVS, Bajaj, BMW, Hero, enz.
Productgegevens
| Producten | Achterkussing |
| Toepassing | Bajaj Boxer CT 100 Platino 100 |
| Materiaal | Aluminium en massief staal |
| Gefabriceerd aluminium lichaam | Hardchroom zuigerstang |
| Vloeibare spoelveer | Oliedruk |
| Absorberend veermateriaal | 60Si2MnA |
| Verstelbare voorbelasting | Compressie demping |
| Lange afstand van het midden naar het midden | 335 mm |
| Grootte van het bovenste gat | 12 x 21 mm |
| Onderste grootte van het gat | 12 x 21 mm |
| Vloerdiameter | 7 mm buiten, 5 mm binnen |
6,
fijn
schilderen
plastic
sproeien.
Buiten
bron
kan
goed
worden
gebruikt
zonder
roest
gebeurde
als
je
het
goed
droogt
tijdens
regenachtige
dagen.
7,
lange
levensduur.
Q1: Waar is uw fabriek?
A: Onze fabriek bevindt zich in Chongqing, de grootste productiebasis voor motorfietsen en onderdelen in China.
Q2. Kunt u monsters voor controle leveren?
A: Ja, we kunnen monsters leveren als we ze op voorraad hebben.
Wat zijn uw verpakkingsvoorwaarden?
A: Meestal verpakken we onze goederen in neutrale dozen en bruine kartonnen of onze eigen merkverpakking. We kunnen de goederen ook verpakken met het eigen verpakkingsontwerp van de klant.
Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
A: T/T 30% als aanbetaling, en 70% saldo voor levering. We laten u de foto's van de producten en pakketten zien voordat u het saldo betaalt.
Wat zijn uw leveringsvoorwaarden?
A: EXW, FOB, CIF
Hoe zit het met uw levertijd?
A: De levertijd hangt af van de artikelen en de hoeveelheid van uw bestelling. In het algemeen duurt het 30 tot 45 dagen na ontvangst van uw vooruitbetaling.
K7: Kun je volgens de monsters produceren?
A: Ja, we kunnen produceren als u monsters kan leveren en we hebben jaren ervaring in OEM & ODM diensten
Q8. Wat is het kwaliteitsniveau van uw producten?
A: we leveren originele kwaliteitsproducten aan onze klanten, we hebben goederen samenwerking met wereldberoemde merken, waaronder DID, NGK, FCC, GATES, BANDO, DENSO, Autolite, etc.