| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 100PCS |
| Tijd om te bezorgen | 1-2 working days |
| Merk | Bosento |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | ISO/TS16949/SGS/CE |
| Modelnummer | Bajaj Boxer-CT100 / CT100 |
| Verpakkingsdetails | neutraal pakket, aangepast pakket |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 50, 000 PCS Maandelijks |
| Brand Name | Bosento | Modelnummer | Bajaj Boxer-CT100 / CT100 |
| Certification | ISO/TS16949/SGS/CE | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 100 stuks | Betalingsvoorwaarden | L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 50, 000 PCS Maandelijks | Levertijd | 1-2 werkdagen |
| Verpakkingsdetails | neutraal pakket, aangepast pakket | Product | Ophangingsonderdelen |
| Model | Voor Bajaj boxer ct100 | Hs-code | 8708809000 |
| Materiaal | Staal, aluminiumlegering | Kwaliteit | OEM |
| Pakket | Doos, houten doos | Kleur | Zilver, zwart of indien vereist |
Onderdelen voor motorfietsophanging voor Bajaj Boxer CT100
Functies van de frontale schokdemper
Het speelt een essentiële rol bij het dempen van de trillingen en botsingen van het ophangsysteem van een voertuig, waardoor het rijden soepeler en stabieler wordt.
| Beschrijving | Boxer CT100 BAJAJ Voorvork |
| Model nr. | DS0011S |
| Toepassing | Bajaj Boxer CT100 |
| Positie | Voorzijde |
| Centrale afstand | 710 mm |
| Pijpdiameter | 30 mm |
| Montagegatdiameter | 10.1 mm |
| MOQ | 100 stuks |
| Qty/doos | 5 sets in één doos |
Q1: Waar is uw fabriek?
A: Onze fabriek bevindt zich in Chongqing, de grootste productiebasis voor motorfietsen en onderdelen in China.
Q2. Kunt u monsters voor controle leveren?
A: Ja, we kunnen monsters leveren als we ze op voorraad hebben.
Wat zijn uw verpakkingsvoorwaarden?
A: Meestal verpakken we onze goederen in neutrale dozen en bruine kartonnen of onze eigen merkverpakking. We kunnen de goederen ook verpakken met het eigen verpakkingsontwerp van de klant.
Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
A: T/T 30% als aanbetaling, en 70% saldo voor levering. We laten u de foto's van de producten en pakketten zien voordat u het saldo betaalt.
Wat zijn uw leveringsvoorwaarden?
A: EXW, FOB, CIF
Hoe zit het met uw levertijd?
A: De levertijd hangt af van de artikelen en de hoeveelheid van uw bestelling. In het algemeen duurt het 30 tot 45 dagen na ontvangst van uw vooruitbetaling.
K7: Kun je volgens de monsters produceren?
A: Ja, we kunnen produceren als u monsters kan leveren en we hebben jaren ervaring in OEM & ODM diensten
Q8. Wat is het kwaliteitsniveau van uw producten?
A: we leveren originele en hoogwaardige kwaliteitsproducten aan onze klanten, we hebben goederen samenwerking met wereldberoemde merken.