| Prijs | Please Contact Me |
| MOQ | 1 pcs |
| Tijd om te bezorgen | 7-15 working days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Certification | CE |
| ModelNumber | Nyrd-701 |
| Verpakkingsdetails | Karton, 60cm×30cm×30cm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | de premaand van 1000 PCs |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | ModelNumber | Nyrd-701 |
| Certification | CE | Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Minimumordehoeveelheid | PCs 1 | Price | Please Contact Me |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | de premaand van 1000 PCs |
| Levertijd | 7-15 werkdagen | Verpakkingsdetails | Karton, 60cm×30cm×30cm |
| Productmodel | NYRD701 | Materiaal antenne | 304 |
| Echo -bemonstering | 55 keer /s | Meetbereik | 6m |
| Voeding | 24Vdc | Procestemperatuur | -40~+130°C |
| Verwerkingsdruk | -0.1 ~ 2.0MPa |
Rs485 modbus radartype water level sensor transmitter
NYRD-901 Radar Water Level Meter
Het NYRD901 Frequentie Modulatie golf FMCW rad product (ook bekend als millimeter golf radar) heeft belangrijke toepassingen in detectie van doelen op afstand, beeldvorming op afstand, multispectrale beeldvorming, enz. In de omgeving van sterke rook en stof, omdat het een millimeter golfband gebruikt met een hogere frequentie dan Ku-band radar. Het kan doelen detecteren die kleiner zijn dan microgolf radar en nauwkeurigere positionering bereiken, met hogere resolutie en sterkere vertrouwelijkheid.
NYRD-901 Radar Water Level Meter Technische Parameters
| Typische toepassing | water, vloeistoffen |
| Meetbereik | 5m, 10m, 15m, 20m |
| Voeding | 24VDC(22V~30V) |
| Signaaluitgang | 4...20mA/RS485/Modbus.. |
| Omgevingstemperatuur | -20°C~+70°C |
| Procesdruk | -0.1~1.0Mpa |
| Aansluitmethode | Schroefdraad |
| Beschermingsgraad | IP67 |
Opmerkingen: De producten kunnen worden aangepast aan de eisen van de klant!
NYRD-901 Radar Water Level Meter Certificaat
NYRD-901 Radar Water Level Meter Werkconditie



