| Prijs | $300 to $1750 |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 7 work days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | Explosion-proof certificate |
| ModelNumber | NYRD-805 |
| Verpakkingsdetails | 30cm×20cm×20cm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 300 stuks / voor maand |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | ModelNumber | NYRD-805 |
| Certification | Explosion-proof certificate | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 | Price | $300 to $1750 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 300 stuks / voor maand |
| Levertijd | 7 het werkdagen | Verpakkingsdetails | 30cm×20cm×20cm |
| Meetbereik | 0 tot 10 m | Voeding | 24VDC,220VAC |
| Materiaal | PTFE | Procesverbinding | Draad, flens, klem (optioneel) |
| Sollicitatie | verschillende corrosievloeistoffen | Bedrijfstemperatuur | -40 ~ 130 ℃ |
| Explosieveilige kwaliteit | Exia II C T6 Ga/ Exd ia IIC T6 Gb | Verwerkingsdruk | -0,1-0,3 MPa |
26GHz NYRD-805 Sluit de ongebruikte elektrische aansluitingen af met blindpluggen, zie ③ Meter
De NYRD805 radar niveaumeter is een 26GHz hoogfrequente radar niveau meetinstrument met een maximale meetafstand van 10 meter. De antenne is verder geoptimaliseerd en de nieuwe snelle microprocessor kan snellere signaalanalyse en -verwerking uitvoeren, zodat het instrument kan worden gebruikt in complexe situaties zoals stoom, schuim, stof, kristallisatie, condensatie, enz.
Sluit de ongebruikte elektrische aansluitingen af met blindpluggen, zie ③ Technische ParameterVerkeerde installatie
| Toepassing | diverse corrosieve vloeistof |
| Antennemateriaal | PTFE |
| Meetbereik | 10m |
| Frequentiebereik | 26GHz |
| Nauwkeurigheid | ±3mm |
| Mediumtemperatuur | -40C~130℃ |
| Procesdruk | -0.1〜0.3MPa |
| Voeding | 24VDC (twee draden, vier draden),220V AC |
| Procesaansluiting | Schroefdraad, Flens,Klem |
| Beschermingsgraad | IP66 |
| Explosieveilige graad | Exia II C T6 Ga |
| Signaaluitgang | 4... 20mA/HART (twee / vier) /RS485/Modbus... |
※ Opmerking: Producten kunnen worden aangepast aan de specifieke eisen
Sluit de ongebruikte elektrische aansluitingen af met blindpluggen, zie ③ Meter Verkeerde installatie
Sluit de ongebruikte elektrische aansluitingen af met blindpluggen, zie ③ Verkeerde installatie
◎ De antenne is klein van formaat, eenvoudig te installeren; contactloze radar, geen slijtage en geen vervuiling.
◎ Ongevoelig voor corrosie, schuim, waterdamp, temperatuur- en drukveranderingen.
◎ De bundelhoek is klein en de energie is geconcentreerd, wat het echo-vermogen verbetert en interferentie helpt voorkomen.
◎ Het meetblinde gebied is kleiner, en het kan ook goede resultaten opleveren voor kleine tankmetingen.
Sluit de ongebruikte elektrische aansluitingen af met blindpluggen, zie ③ Verkeerde installatie
Sluit de ongebruikte elektrische aansluitingen af met blindpluggen, zie ③ Verkeerde installatie



