| Prijs | $450 to $1700 /pcs |
| MOQ | 1 pcs |
| Tijd om te bezorgen | 7 working days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Certification | CE/ExiaⅡCT6 Ga,ExdⅡCT6 Gb |
| ModelNumber | NYRD900 |
| Verpakkingsdetails | Karton, 60cm×30cm×30cm |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | de premaand van 1000 PCs |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | ModelNumber | NYRD900 |
| Certification | CE/ExiaⅡCT6 Ga,ExdⅡCT6 Gb | Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Minimumordehoeveelheid | PCs 1 | Price | $450 to $1700 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Leveringscapaciteit | de premaand van 1000 PCs |
| Levertijd | 7 werkdagen | Verpakkingsdetails | Karton, 60cm×30cm×30cm |
| Typische toepassing | Hoge precisie, hoge hygiëne gelegenheden | Artikelnummer | NYRD900-1 |
| Frequentie | 76 GHz ~ 81 GHz | Bereik | 0,08 ~ 150m |
| Signaaluitgang | 4-20mA/HART/RS485/Modbus... | De procestemperatuur | -40~130℃, -40~260℃ (≥260℃aanpasbaar) |
| Verwerkingsdruk | -0.1 ~ 2.0MPa | Beschermingsgraad | IP65, IP67, IP68 (optioneel) |
Meting van hoge temperatuur gasdamp 80G Radarniveau meter 76GHz~81GHz 0,08~150m
Werkingsbeginsel
NYRD900 FM-golf FMCW radarproducten
Dsign functie
* Groot bereik, klein blind gebied. Het maximale bereik kan 120m bereiken, en het spraakgebied kan 8cm bereiken.
* Kleine straalhoek, kleine antenne, gemakkelijk te installeren.
* De golflengte is korter en de weerspiegeling op het oppervlak van het lichaam is beter, zodat er geen speciale noodzaak is om de universele flens te gebruiken om te richten.
* Ondersteunt remote debugging en remote upgrade, waardoor onderhoud ter plaatse gemakkelijker wordt.
* Als de 80 GHz band radar gebruikt op het gebied van industriële meting, hoge precisie, niet-contact niveau en vloeistof niveau meting, met andere gemeenschappelijke microwave puls radar,geleide golf radar onvergelijkbare voordelen, uiterst smalle straal en penetratievermogen, kan zich aanpassen aan de ultracomplexe werkomstandigheden, zonder dat de meetprestaties worden verminderd.
Technische parameter
| Toepassing | Elektromagnetische golven met een uitstoothoek van minder dan 3°, geschikt voor de meting van nauwe ruimtes of geleide golfbuizen |
| Geschikt voor grote opslagtoleranties ((150m) en kleine cilinderopslag | |
| Hoge nauwkeurigheid, hoog hygiënisch niveau en andere meetpunten | |
| De procesomstandigheden zijn complex ((roeren, verwarmingstaaf, ladder, drijvend dak, sterk stof, sterke stoom, enz.) | |
| Nummer van de post | NYRD900 |
| Transmissiefrequentie | 76GHz~81GHz, FM-scan frequentie breedte 5GHz |
| Antennevorm | Antenne voor objectieven, anti-corrosieve lensantenne |
| Het materiaal van de antenne | PTFE,304+PTFE |
| Meetbereik | 00,08 tot 150 m |
| Meetsnelheid | 00,05% tot 0,1% F.S. |
| Stroomvoorziening | 24VDC,220VAC |
| Signaaluitgang | 4-20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Procestemperatuur | -40~130°C,-40~260°C ((≥260°Caanpasbaar) |
| Procesdruk | -0,1 tot en met 2,0 Mpa |
| Procesverbinding | draad, beugel, flenster, sanitaire klem (facultatief) |
| Beschermingsgraad | IP65,IP67,IP68 (optioneel) |
| Explosiebestendige kwaliteit | ExiaIICT6 Ga,ExdIICT6 Gb ((Zoals aangegeven in het certificaat) |
Als u nog andere vragen heeft, neem dan contact met ons op.
Serena Jiang, verkoopmanager.
Telefoon/WhatsApp: +86 15934851597



