| Prijs | $450 to $1700 /pcs |
| MOQ | 1 pcs |
| Tijd om te bezorgen | 7 working days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Certification | ExdⅡCT6/ExmbⅡCT6 |
| ModelNumber | NYCFQ-UL、 HET NYCFQ-UK |
| Verpakkingsdetails | Karton, 60cm×30cm×30cm |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | de premaand van 1000 PCs |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | ModelNumber | NYCFQ-UL、 HET NYCFQ-UK |
| Certification | ExdⅡCT6/ExmbⅡCT6 | Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Minimumordehoeveelheid | PCs 1 | Price | $450 to $1700 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Leveringscapaciteit | de premaand van 1000 PCs |
| Levertijd | 7 werkdagen | Verpakkingsdetails | Karton, 60cm×30cm×30cm |
| Typische toepassing | Meting van het vloeistofniveau, enz. | Productmodel | NYCFQ-UL, NYCFQ-UK |
| Floatmateriaal | F4, PP,304、PTFE (facultatief) | Lengte staaf | 200 ~ 6000 mm (kan worden aangepast) |
| Omgevingstemperatuur | -40~+80℃ | Procestemperatuur | -40 °C tot +130 °C |
| Verwerkingsdruk | -0.1 ~ 2.0MPa | Procesaansluiting | Draad, flens (optioneel) |
Rs485 modbus radar type water level sensor transmitter
NYRD-901 Radar Water Level Meter
Het NYRD901 Frequentiemodulatie golf FMCW radardproduct (ook bekend als millimetergolf radar) heeft belangrijke toepassingen in detectie van doelen op afstand, beeldvorming op afstand, multispectrale beeldvorming, enz. In de omgeving met sterke rook en stof, omdat het een millimetergolfband gebruikt met een hogere frequentie dan de Ku-band radar. Het kan doelen detecteren die kleiner zijn dan de microgolf radar en nauwkeurigere positionering bereiken, met een hogere resolutie en sterkere vertrouwelijkheid.
NYRD-901 Radar Water Level Meter Technische Parameters
| Typische toepassing | water, vloeistoffen |
| Meetbereik | 5m, 10m, 15m, 20m |
| Voeding | 24VDC(22V~30V) |
| Signaaluitgang | 4...20mA/RS485/Modbus.. |
| Omgevingstemperatuur | -20℃~+70℃ |
| Procesdruk | -0.1~1.0Mpa |
| Aansluitmethode | Schroefdraad |
| Beschermingsgraad | IP67 |
Opmerkingen: De producten kunnen worden aangepast aan de eisen van de klant!
NYRD-901 Radar Water Level Meter Certificaat
NYRD-901 Radar Water Level Meter Werkconditie



