| Prijs | $450 to $1700 /pcs |
| MOQ | 1 pcs |
| Tijd om te bezorgen | 7 working days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Certification | ExdⅡCT6/ExmbⅡCT6 |
| ModelNumber | NYCFQ-UL、 HET NYCFQ-UK |
| Verpakkingsdetails | Karton, 60cm×30cm×30cm |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | de premaand van 1000 PCs |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | ModelNumber | NYCFQ-UL、 HET NYCFQ-UK |
| Certification | ExdⅡCT6/ExmbⅡCT6 | Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Minimumordehoeveelheid | PCs 1 | Price | $450 to $1700 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Leveringscapaciteit | de premaand van 1000 PCs |
| Levertijd | 7 werkdagen | Verpakkingsdetails | Karton, 60cm×30cm×30cm |
| Typische toepassing | Meting van het vloeistofniveau, enz. | Productmodel | NYCFQ-UL, NYCFQ-UK |
| Floatmateriaal | F4, PP,304、PTFE (facultatief) | Lengte staaf | 200 ~ 6000 mm (kan worden aangepast) |
| Omgevingstemperatuur | -40~+80℃ | Procestemperatuur | -40 °C tot +130 °C |
| Verwerkingsdruk | -0.1 ~ 2.0MPa | Procesaansluiting | Draad, flens (optioneel) |
Radarniveausensor voor water, Niveausensor voor water
De radarniveausensor zendt een zeer smalle microgolfpuls uit, de puls met de lichtsnelheid in de ruimte, stuitert op het oppervlak van het te meten medium, een deel van de energie wordt teruggekaatst, dezelfde antenne ontvangt deze. Het tijdsinterval tussen de zendpuls en de ontvangstpuls is evenredig met de afstand van de antenne tot het oppervlak van het te meten medium om de afstand van de antenne tot het oppervlak van het te meten medium te berekenen.
Werkingsprincipe
Vanwege de hoge voortplantingssnelheid van elektromagnetische golven is het tijdsinterval tussen de zendpuls en de ontvangstpuls klein (nanoseconde grootte). Het tijdsinterval tussen de zendpuls en de ontvangstpuls kan nauwkeurig worden geïdentificeerd met behulp van speciale correlatie-oplossingstechnologie in de 26G-serie radarniveaumeters, om zo de afstand tussen de antenne en het oppervlak van het te testen medium verder te berekenen.
De
radarniveaumeter
gebruikt
een
zendfrequentie
tot
80
GHz
en
heeft
daardoor:
--
Kleine
bundelhoek,
geconcentreerde
energie,
sterkere
anti-interferentiecapaciteit,
waardoor
de
meetnauwkeurigheid
en
betrouwbaarheid
aanzienlijk
worden
verbeterd;
--
Kleine
antennegrootte,
gemakkelijke
installatie
en
installatie
van
antennebeschermingsapparaten
zoals
stofkappen;
--
Het
meetbereik
is
kleiner,
en
goede
resultaten
worden
behaald
voor
kleine
tankmetingen.
--
Kortere
golflengte,
meer
geschikt
voor
het
meten
van
het
niveau
van
kleine
deeltjes.
--
Geavanceerde
microprocessor
en
unieke
EchoDiscovery
echoverwerkingstechnologie
worden
toegepast,
en
de
radarniveaumeter
kan
worden
toegepast
in
diverse
complexe
werkomstandigheden.
--
Door
gebruik
te
maken
van
de
pulsbedrijfsmodus
heeft
de
radarniveaumeter
een
zeer
laag
zendvermogen
en
kan
deze
worden
geïnstalleerd
in
allerlei
metalen
en
niet-metalen
containers,
wat
ongevaarlijk
is
voor
het
menselijk
lichaam
en
het
milieu.
Toepassing:
-Energiecentrale: kolenbult, oorspronkelijke kolenbunker, brandstoftanks, reservoirs, afvalgaszuiveringstank, magazijnpompen, asbibliotheek, brandstoftanks, etc.
-Olieveld: opslagtank voor ruwe olie of geraffineerde olie, driefasenafscheider, bezinktank, rioolwatertank en olie-waterinterface, boorslibtank;
-Chemisch: destillatietoren voor ruwe olie, silo's voor grondstoffen en tussenproducten, reactietanks, ammoniaktanks, vaste silo's, afscheiders, etc.
-Metallurgisch: ertssilo, ertsvermaler, magazijn voor grondstoffen, magazijn voor hulpstoffen, hoogoven, aluminiumoxidepoedersilo, buffer tank voor elektrolysetank;
-Cement: steensilo, ruwe silo, cement silo, kolenbunker, slakkenopslagbak;
-Waterbehandeling: reservoirs, rioolwatertanks, waterbehandelingstanks, bezinktanks, diepe putten, drinkwaternetwerken;
-Papier: magazijn voor grondstoffen, opslagtoren, droogtrommel, magazijn voor chemische materialen, etc.
-Overig: steengroeve, voedingsmiddelen, farmaceutische, milieubescherming, scheepsbouw en andere industrieën;
Veelgestelde vragen
V: Hoe snel antwoordt u mij?
A: We nemen zo snel mogelijk contact met u op, maar binnen 12 uur
V: Kan ik enkele monsters krijgen?
A: Ja, monsterbestelling is beschikbaar voor kwaliteitscontrole en markttest. Maar u moet de expresskosten betalen.
V: Hoe snel kunt u uw productie regelen?
A: Zodra u de productbevestiging heeft ontvangen en de vooruitbetaling heeft ontvangen, wordt de productie onmiddellijk gestart.
V: Wat is de levertijd?
A: Het duurt meestal ongeveer 3-5 werkdagen voor kleine bestellingen en 10-15 dagen voor grote bestellingen.
V: Hoe controleert u uw kwaliteit?
A: Drie inspectiestappen (van origineel, productie en eindproducten) + goede garantie service (1 jaar gratis om een nieuwe te vervangen zonder menselijke schadefactoren).
V: Welke certificaten heeft u?
A: ISO9000, CE, explosiebestendige certificering, RoHs gereed. En vóór levering van de goederen kunnen ook kwaliteits- en veiligheidsinspectiecertificaten van derden worden aangeboden.
V: Zou ik uw fabriek kunnen bezoeken?
A: Zeer welkom! Vlieg naar Xian Yang luchthaven. Het was een groot genoegen voor ons.
V: Wat zijn uw garantievoorwaarden?
A: Wij bieden 12 maanden garantie.
V: Kunt u OEM & aangepaste service bieden?
A: Ja, OEM en ODM zijn beide beschikbaar, we hebben de professionele R&D afdeling die professionele oplossingen voor u kan bieden.
Technische parameter
| Typische toepassing | Vloeistofniveaumeting, etc. |
| Productmodel | NYRD |
| Vlottermateriaal | F4, PP, 304, PTFE (optioneel) |
| Stanglengte | 50~200 mm (kan worden aangepast) |
| Omgevingstemperatuur | -20~+70°C |
| Procesaansluiting | Schroefdraad |
| Signaaluitgang | 4-20mA, Modbus |
| Beschermingsgraad | IP67 |
| Explosiebestendige graad | Exd IICT6 Gb (zie certificaat) |
|
|
|
Bedrijfsinformatie
Shaanxi Nuoying Automation Instruments Co., Ltd. is een hightech samenwerking met professioneel onderzoek en ontwikkeling, productie, verkoop van industriële automatiseringsinstrumenten en het leveren van oplossingen voor het bedrijf. We hebben een ervaren, sterke R&D-capaciteit, stabiel kernpersoneelteam.
Nuoying heeft meer dan 80 mensen, waaronder 5 professoren, 20 afgestudeerden, meer dan 80% van de leden heeft een bachelordiploma of hoger. Momenteel hebben we langdurige technische samenwerking opgebouwd met HIT, XD, 20, West University of Technology, West Post en andere universiteiten en wetenschappelijke onderzoeksinstituten.



