| Prijs | $450 to $1700 /pcs |
| MOQ | 1 pcs |
| Tijd om te bezorgen | 7 working days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Certification | CE/ExiaⅡCT6 Ga,ExdⅡCT6 Gb |
| ModelNumber | NYRD808 |
| Verpakkingsdetails | Karton, 60cm×30cm×30cm |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | de premaand van 1000 PCs |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | ModelNumber | NYRD808 |
| Certification | CE/ExiaⅡCT6 Ga,ExdⅡCT6 Gb | Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Minimumordehoeveelheid | PCs 1 | Price | $450 to $1700 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Leveringscapaciteit | de premaand van 1000 PCs |
| Levertijd | 7 werkdagen | Verpakkingsdetails | Karton, 60cm×30cm×30cm |
| Sollicitatie | vloeistoffen, stof, vaste stoffen | Artikelnummer | NYRD808 |
| Antennevorm | Bar type, waterdruppel type | Materiaal antenne | PTFE、304、316 |
| Meetbereik | 35m,40m,80m | De nauwkeurigheid van de meting | 0,05%~ 0,1%FS |
Cement niveau sensor radar graan bin radar niveau meter hart radar niveau zender
Beschrijving
Deze
serie
van
radar
niveau
meter
geadopteerd
26G
hoogfrequente
radar
sensor,
het
maximale
meetbereik
kan
tot
70
meter
bereiken.
de
nieuwe
snelle
microprocessors
hebben
een
hogere
snelheid
en
efficiëntie,
kan
signaalanalyse
worden
uitgevoerd,
kan
de
instrumentatie
worden
gebruikt
voor
reactoren,
vaste
silo's
en
zeer
complexe
meetomgevingen.
Specificatie
| 70 meter bereik radar niveau meter geadopteerd 26G hoogfrequente radar sensor | |
| Toepassing | Vaste stof, sterk stof |
| Meetbereik | 70 meter |
| Procesverbinding | Universale flenster |
| Gemiddelde temperatuur | -40°C ~ +250°C |
| Procesdruk | -0,1 ~ 0,1 Mpa |
| Precisiteit | ± 15 mm |
| Beschermingsgraad | IP67 |
| Frequentiebereik | 26 GHz |
| Signaaluitgang | 4~20mA/Hart (Twee-draad/Vier) RS485/Modbus |
| Explosiebestendige graad | Exia II C T6 Ga |
Beginsel
De antenne van de zender op radarniveau heeft een nauwe puls, de zending naar benedenMicrowave blootstelling aan het oppervlak van het medium wordt weergegeven door deantennesysteem ontvangt, stuurt het signaal naar het elektronische circuit automatischDe omzetting in niveau signalen (omdat de snelheid van de verspreiding van de magnetischeDe golf bereikt het doel en de weerkaatst terug naar de ontvanger deze keer is bijnaonmiddellijk).
Datummeting:
schroefdraadbodem
of
afdichtingsoppervlak
van
de
flens.
NotitieZorg
ervoor
dat
de
radar
niveau
meter
het
hoogste
niveau
kan
niet
het
meten
blind
gebied
(figuur
D
hieronder).
Kenmerken
ØKleine antenne, eenvoudig te installeren; niet-contact radar, geen slijtage, geen vervuiling.
ØBijna geen corrosie, bubbeleffect; bijna niet beïnvloed door waterdamp in de atmosfeer, temperatuur en druk veranderingen.
ØErnstige stof omgeving op de hoge niveau meter werk heeft weinig effect.
ØBij een kortere golflengte is de reflectie van de helling van het vaste oppervlak Ik ben beter.
ØDe straalhoek is klein, de energie is geconcentreerd, kan het vermogen van echo verbeteren en om te voorkomen dat Interferentie.
ØHet meetbereik is kleiner, want een meting zal goede resultaten.
ØHoog signaal/geluid verhouding, De niveau schommelingen staat kan verkrijgen beter.de prestaties.
ØHoge frequentie, meting van vaste en lage dielectrische constante van de beste keuze.
De installatievereisten
Let op: de afstand tussen de tankwand moet minimaal 1/10 van de tankhoogte bedragen.
Opmerking: 1. datum
2.Het centrum van de container of de symmetrieas
De bovenste conische tank niveau, kan worden geïnstalleerd bij
de bovenkant van de tank is een middelgrote, kan de meting tot aan de conische bodem garanderen.
Als het oppervlak ruw is, moet de stapelhoek worden gebruikt om de hoek van de kadanflens van de antenne aan de uitlijning aan te passen het oppervlak.
(Door de helling van het vaste oppervlak veroorzaakt de echodemping, zelfs verlies van signaal.)
ØEen kegelvormige tank mag niet boven de voederinstallatie worden geplaatst. De haven.
Notitie: buiteninstallaties moeten zonnestroom gebruiken.
1. Juist.
2. Foutbestendig maatregelen
ØHet instrument kan niet worden geïnstalleerd in het gewelfde of koepelvormige intermediaire dak.Meerdere echo kan groter zijn dan de werkelijke waarde van signaal echoHet kan niet worden geïnstalleerd in een centrale locatie.
1.Juist.
2.Fout
ØEr zijn obstakels die van invloed zijn op de meting nodig reflectie Plaatje.
1.Juist.
2.Fout
De elektrische aansluiting
De spanning van de voedingsbron:
(4~20) mA/HART (Twee-draad systeem)
De
stroomvoorziening
en
het
uitgangsstroomsignaal
Voor
intrinsiek
veilig
type
moet
er
een
veiligheidsbarrière
zijn
tussen
de
voedingsbron
en
het
instrument.
(4~20) mA/HART ((Vierdraadsysteem)
gescheiden
stroomvoorziening
en
het
huidige
signaal,
Voor
het
voedingsspanningsbereik
zie
technische
gegevens.
RS485 / Modbus
De stroomvoorziening en de Modbus-signaallijn worden respectievelijk gescheiden met behulp van een afgeschermde kabel, het stroomvoorzieningspanningsbereik zie technische gegevens.
Veelgestelde vragen
V: Hoe lang gaat u me antwoorden?
A: Wij nemen zo snel mogelijk contact met u op, maar binnen 12 uur
K: Kan ik wat monsters krijgen?
A: Ja, de bestelling is beschikbaar voor kwaliteitscontrole en markttest.
V: Hoe snel kunt u uw productie regelen?
A: Zodra uw productbevestiging is ontvangen en de vooruitbetaling is ontvangen, zal de productie onmiddellijk worden gestart.
Wat is de levertijd?
A: Het duurt meestal ongeveer 3-5 werkdagen voor kleine bestelling en 10-15 dagen voor grote bestelling.
V: Hoe controleert u uw kwaliteit?
A: Drie inspectiefasen ((van originele, productie en eindproducten) + goede garantie ((1 jaar gratis om een nieuwe te vervangen zonder menselijke schadefactoren).
V: Welke certificaten heeft u?
A:ISO9000, CE, explosiebestendige certificering, RoH-klaar.
V: Mag ik uw fabriek bezoeken?
A: Welkom! Vlieg naar Xian Yang luchthaven. Het was ons een groot genoegen.
V: Wat zijn uw garantievoorwaarden?
A: We bieden 12 maanden garantie.
Q: kunt u OEM & Customized service te bieden?
A: Ja, OEM en ODM zijn beide beschikbaar, we hebben de professionele R & D-afdeling die professionele oplossingen voor u kan bieden.
Verpakking en verzending
Technische parameter
| Toepassing | Alle soorten vloeistoffen (sterke corrosie, lage dielektrische constante, roeren, stoom, kristallisatie, condensatie, mis, hoge temperatuur en hoge druk, enz.) |
| Alle soorten stof (sterk stof, drijvend stof, cementpoeder, kalkpoeder, vliegenas, kristallisatie en andere gevallen) | |
| Verscheidene vaste stoffen (korrels, kleine stenen, ijzererts, kolen, enz.) | |
| Nummer van de post | De in artikel 1, lid 1, bedoelde vergoeding wordt toegekend aan de in de bijlage bij Verordening (EU) nr. 1303/2013 vermelde ondernemingen. |
| NYRD87,NYRD-PB,NYRD-SD,NYRD-TJ,NYRD-SL | |
| Antennevorm | Type balk, waterdruppeltype, plaattype, hoorntype, oppervlaktype, lenstype |
| Het materiaal van de antenne | PTFE,304,316,PP,PFA |
| Meetbereik | 10m 20, 30m, 35m, 40m, 80m |
| Meetsnelheid | 00,05% tot 0,1% F.S. |
| Stroomvoorziening | 24VDC ((twee draden, vier draden), 220VAC |
| Signaaluitgang | 4-20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Procestemperatuur | -40~+130°C,-40~+150°C,-40~+2600°C,-40~+1200°C |
| Procesdruk | -0,1 tot en met 0,3 Mpa, -0,1 tot en met 2,0 Mpa, -0,1 tot en met 4,0 Mpa, |
| Procesverbinding | Draad, beugel, flenst, hectieklem (optioneel) |
| Elektrische interface | M20x1.5,1/2 NPT |
| Beschermingsgraad | IP65,IP67,IP68 (optioneel) |
| Explosiebestendige kwaliteit | ExiaIICT6 Ga,ExdIICT6 Gb ((Zoals aangegeven in het certificaat) |
Als u nog andere vragen heeft, neem dan contact met ons op.
Serena Jiang, verkoopmanager.
Telefoon/WhatsApp: +86 15934851597



