| Prijs | 300-800 |
| MOQ | 1pcs |
| Tijd om te bezorgen | 6-10 working day |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Certification | CE |
| ModelNumber | NYRD805 |
| Verpakkingsdetails | Karton, 60cm×30cm×30cm (gebrek) |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 600PCS per Maand |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | ModelNumber | NYRD805 |
| Certification | CE | Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Minimumordehoeveelheid | 1pcs | Price | 300-800 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 600PCS per Maand |
| Levertijd | 6-10 werkdag | Verpakkingsdetails | Karton, 60cm×30cm×30cm (gebrek) |
| Typische toepassing | Complexe procestoepassing (sterke corrosie) | Productmodel | NYRD805 |
| Antennetype | staaftype (PFTE) | Materiaal antenne | 304,PTFE |
| Meetbereik | 10m, 20m (aangepast) | Procestemperatuur | -40°C~+130°C (aangepast boven 130 °C) |
| Verwerkingsdruk | -0,1 ~ 0,3 MPa (aangepast) | Meetnauwkeurigheid | 0,05% ~ 0,1% FS |
Compacte structuur Gemakkelijk te installeren 80GHz radarNiveaumeterGeen contact Geen vervuilingIndustrieApplicatonen
Anticorrosieradar van 80 GHzNiveaumeterNiet aangetast door schuim Grote aanpassingsvermogenWerkingsbeginsel
De NYRD80X-sensoren zijn 80GHz hoogfrequente radar-niveau meetinstrumenten, met een maximaal meetbereik van 120 meter.en de nieuwe snelle microprocessor kan signaalanalyse en -verwerking uitvoeren met een hogere snelheid, zodat het instrument kan worden gebruikt voor sommige complexe meetomstandigheden zoals reactoren en vaste silo's.
De antenne zendt smalle microgolfpulsen uit, die via de antenne naar beneden worden verzonden.het wordt weergegeven en weer ontvangen door het antennesysteemHet signaal wordt overgedragen aan het elektronische circuitonderdeel en automatisch omgezet in een niveau-signaal (omdat de snelheid van pulsverspreiding extreem snel is,de tijd die nodig is voor de elektromagnetische golf om het doel te bereiken en na reflectie terug te keren naar de ontvanger is bijna onmiddellijk).
80 GHz radarNiveaumeterOntwerp kenmerk
◎ Kleine antenne, makkelijk te installeren; niet-contact radar, geen slijtage, geen vervuiling.
◎
Bijna
vrij
van
corrosie
en
schuim;
wordt
niet
beïnvloed
door
de
verandering
van
middelgrote
dichtheid,
temperatuur
en
druk.
de
omgeving
weinig
invloed
heeft
op
de
werking
van
de
hoogfrequentiegehaltemeter.
◎ Kortere golflengte, betere reflectie voor een hellend vast oppervlak.
◎ Kleine straalhoek en geconcentreerde energie, die het echosignaal versterkt en interferentie voorkomt.
◎ Een kleiner meetblind gebied zorgt voor betere prestaties bij kleine tankmetingen.
◎ Hoge signaal-ruisverhouding, zelfs in het geval van schommelingen, kan het beter presteren..
◎ Hoge frequentie, het is de beste keuze voor het meten van vaste en lage dielectrische constante medium.
26 GHz radarNiveaumeter Productparameter
| Typische toepassing | Complexe procestoepassingen ((Hoogtemperatuur gesmolten zout) |
| Productmodel | NYRD900 |
| Type antenne | type staaf, |
| Materiaal voor antennes | 304, 316, PP, PFA |
| Meetbereik | 10m, 20m, 30m, 35m, 40m, 80m |
| De nauwkeurigheid van de metingen | 00,05% tot 0,1% F. S. |
| Procestemperatuur | -260°C~+556°C |
| Procesdruk | 0.1~0.3MPa, - 0.1~2.0MPa, - 0.1~4.0MPa |
| Procesverbinding | draad, beugel, flens, sanitaire klem (facultatief) |
| Elektrische interface | M20 x 1.5, 1/2" NPT |
| Vervoerkracht | 24VDC (twee draden, vier draden), 220VAC |
| Signaaluitgang | 4-20 mA /HART/RS485/Modbus... |
| Beschermingsgraad | IP67, IP68 (optioneel) |
| Explosiebestendige graad | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb (gegevens in het certificaat) |



