| Prijs | $400~$800/pc |
| MOQ | 1 pc |
| Tijd om te bezorgen | 7 working days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Certification | CE |
| Modelnummer | NYSP |
| Verpakkingsdetails | Karton, 60cm×30cm×30cm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 1000 PCs/maand |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | Modelnummer | NYSP |
| Certification | CE | Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 PC | Price | $400~$800/pc |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 1000 PCs/maand |
| Levertijd | 7 werkdagen | Verpakkingsdetails | Karton, 60cm×30cm×30cm |
| Typische toepassing | Geleidende vloeistof, geleidend vast poeder | Materiaal antenne | Geïsoleerde stijve staaf PTFE/304 (optioneel) |
| Voeding | 24 V DC | Gemiddelde temperatuur | -40°C tot +140°C |
| Verwerkingsdruk | -0,1 ~ 4,0 MPa | Procedure Linkage | 3/4 BSPT draad, flens (optioneel) |
| niveaus van bescherming | IP67 | Signaaluitgang | 4...20 mA/HART/RS485/Modbus…. |
Hooggevoelige RF-admittantiemeter met uniek drijvend afschermingscircuitontwerp
Het werkingsprincipe van Hooggevoelige RF-admittantiemeter met uniek drijvend afschermingscircuitontwerp
Radiofrequentie-admittantiemetingstechnologie is een meettechnologie met unieke voordelen. Hoewel conceptueel vergelijkbaar met algemene capacitieve meettechnologie, integreert RF-admittantiemetingstechnologie drijvende afschermingscircuits en choppercircuits in de elektronische unit, waardoor afzonderlijke metingen van impedantie en capaciteit mogelijk zijn. Het kan volgens de natuurwetten worden berekend dat de impedantie en de capaciteit van elk hangend materiaal hetzelfde zijn, zodat het effect van het hangende materiaal kan worden gemeten en geëlimineerd uit de totale output door de faseverschuiving van het oscillatiecircuit.
Ontwerpkenmerken van Hooggevoelige RF-admittantiemeter met uniek drijvend afschermingscircuitontwerp
◎ anti-aanbaklaag: het unieke drijvende afschermingscircuitontwerp verbetert het anti-aanbakvermogen
◎ voedingsbereik: werkbereik voeding: 13 ~ 35vdc
◎ procestemperatuur sonde: - 100 ℃ ~ 800 ℃
◎ geen dode zone meting, kan worden toegepast op een breed scala aan materiaalniveau meetgelegenheden van meer dan tien centimeter of zelfs enkele centimeters
◎ het maximale meetbereik kan honderd meter, zelfs honderden meters bereiken
◎ interface meting van viskeus materiaal is een groot voordeel van dit instrument
◎ stabiele en betrouwbare output, bestand tegen vliegas, vallend materiaal, waterdamp, kristallisatie en was
◎ geen beweging, geen onderdelen die gemakkelijk verslijten, geen regelmatige reiniging, onderhoud en debugging
Technische parameters van Hooggevoelige RF-admittantiemeter met uniek drijvend afschermingscircuitontwerp
| Typische toepassing | Vloeistof (corrosief, geleidend, lage diëlektrische constante, roeren, interface, elektrische dehydratatie, viscositeit, diepe put, ultra-groot bereik en andere gelegenheden) |
| Stof (geleidend, isolerend poeder, etc.) | |
| Vast (geleidend, isolerend, ultra-hoge temperatuur isolerend vast, etc.) | |
|
productmodel
|
NYSP-M16 NYSP-M17 NYSP-M18 NYSP-M19 NYSP-M20 NYSP-M21 NYSP-M22 NYSP-M23 NYSP-M24 |
|
Antennevorm
|
Zachte kabel, geïsoleerde zachte kabel, niet-geïsoleerde zachte kabel, harde staaf, geïsoleerde harde staaf, geïsoleerde harde staaf aan beide uiteinden, cilindrische harde staaf |
| Antennemateriaal | PTFE,304,316 |
| meetbereik | 3m, 20m (diepe put kan honderden meters meten en kan worden aangepast) |
| Golflengte | 635-650mm |
| Meetprecisie | 0.05%~0.1%F.S |
| Voeding | 24VDC |
|
signaaluitgang |
4...20mA/HART/ RS485/Modbus…. |
| Procestemperatuur | -40~+130℃,-100~+200℃, -40~+260℃, -50~+500℃ |
| Procesdruk |
-0.1~1.6MPa,-0.1~4.0MPa, -0.1~6.3MPa |
| Procesaansluiting | schroefdraad,flens (selecteerbaar) |
| Elektrische interface | M20*1.5,½ ″NPT |
| beschermingsniveaus | IP65,IP67,IP68 (selecteerbaar) |
| Explosiebestendige klasse |
Exia
II
CT6
Ga,Exd
II
CT6
Gb
(zie
certificaat
voor
details) |
※Opmerking: Het product kan worden aangepast aan de specifieke vereisten van de gebruiker.