| Prijs | $679.347/pcs |
| MOQ | 1 pcs |
| Tijd om te bezorgen | 7 working days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van herkomst | Xi'an Shaanxi, China |
| Certification | CE |
| Modelnummer | NYRD809 |
| Details over de verpakking | Karton, 60cm*30cm*30cm、90cm*30cm*30cm |
| Betaalvoorwaarden | T/T |
| Capaciteit van de levering | 1000 stuks/per maand |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | Modelnummer | NYRD809 |
| Certification | CE | Plaats van herkomst | Xi'an Shaanxi, China |
| Minimum bestelhoeveelheid | 1 stuk | Price | $679.347/pcs |
| Betaalvoorwaarden | T/T | Capaciteit van de levering | 1000 stuks/per maand |
| Tijd om te bezorgen | 7 werkdagen | Details over de verpakking | Karton, 60cm*30cm*30cm、90cm*30cm*30cm |
| Productmodel | NYRD809 | Antennetype | Hoorntype |
| Antennemateriaal | 304 | Typische toepassing | Diverse vaste stoffen |
| Meetbereik | 030m | Meetnauwkeurigheid | 00,05% tot 0,1% F. S. |
| Procestemperatuur | - 40~+1200 ℃ | Verwerkingsdruk | -0,1~2,0 MPa |
26G Radar Level Meter NYRD809 Kleine blinde zone Hoge frequentie
26G-werkingsbeginsel van de radarniveaumeter
De antenne op radarniveau zendt smalle microgolfpulsen uit, die via de antenne naar beneden worden verzonden.het wordt weergegeven en weer ontvangen door het antennesysteemHet signaal wordt overgedragen aan het elektronische circuitonderdeel en automatisch omgezet in een niveau-signaal (omdat de snelheid van pulsverspreiding extreem snel is,de tijd die nodig is voor de elektromagnetische golf om het doel te bereiken en na reflectie terug te keren naar de ontvanger is bijna onmiddellijk).
Meetpuntvlak: het onderoppervlak van de draad of het afdichtingsoppervlak van de flens.
Opmerking: bij gebruik van de radarniveau-timer moet worden gewaarborgd dat het hoogste niveau niet in het blinde gebied kan komen (gebied aangegeven onder D op de figuur).
26G radarniveaumeter Technische parameters
|
Typische toepassingen |
Verscheidene vaste stoffen (korrels, kiezelstenen, ijzererts, steenkool, enz.) |
| Productmodel | NYRD809 |
|
Type antenne |
type staaf, type waterdruppel, type platte plaat, type hoorn, type gepolijst oppervlak, type lens |
| Materiaal voor antennes | PTFE, 304, 316, PP, PFA |
| Meetbereik | 10m, 20m, 30m, 35m, 40m, 80m |
| Meetsnauwkeurigheid | 00,05% tot 0,1% F. S. |
| Stroomvoorziening | 24VDC (twee draden, vier draden), 220VAC |
| Signaaluitgang | 4... 20mA/HART/RS485/Modbus |
| Procestemperatuur | - 40 ~ + 1200 °C |
| Procesdruk | - 0,1 tot en met 2,0 MPa |
| Procesverbinding | draad, beugel, flens, sanitaire klem (facultatief) |
| Elektrische interface | M20x1.5, 1/2"NPT |
| Beschermingsgraad | IP65, IP67, IP68 (optioneel) |
| Explosiebestendige graad | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb (zie certificaat voor nadere informatie) |
Opmerking: Op maat gemaakte producten kunnen worden ontworpen volgens de specifieke vereisten van gebruikers!



