| Prijs | $504.3/pcs |
| MOQ | 1 pcs |
| Tijd om te bezorgen | 7 working days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van herkomst | Xi'an Shaanxi, China |
| Certification | CE |
| Modelnummer | NYSP |
| Details over de verpakking | Karton, export standaardverpakking |
| Betaalvoorwaarden | T/T |
| Capaciteit van de levering | 1000 stuks/per maand |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | Modelnummer | NYSP |
| Certification | CE | Plaats van herkomst | Xi'an Shaanxi, China |
| Minimum bestelhoeveelheid | 1 stuk | Price | $504.3/pcs |
| Betaalvoorwaarden | T/T | Capaciteit van de levering | 1000 stuks/per maand |
| Tijd om te bezorgen | 7 werkdagen | Details over de verpakking | Karton, export standaardverpakking |
| Signaaluitgang | 4... 20mA/HART/RS485/Modbus | Procesdrukterface | -0.1~4.0Mpa |
| Typische toepassing | Vloeistof, stof, isolerende vaste stof met ultrahoge temperaturen | Productmodellen | NYSP |
| Antennetype | Flexibele kabel, harde staaf | Materiaal antenne | PTFE, 304, 316 |
| Temperatuurnauwkeurigheid | -40~+130℃, -100~+200℃ | Meetbereik | 0 tot 20 m |
NYSP RF-toelating PTFE-niveaumeter tegen vliegas
NYSP Werkingsbeginsel van de RF-toegangsniveaumeter
RF-toegangsniveaumeter is een continu niveau meetproduct op basis van RF-toegangsprincipe. Het product heeft de voordelen van hoge stabiliteit, hoge gevoeligheid en brede toepassing.In vergelijking met de traditionele capacitieve niveaumeterDe modulaire opzet maakt het instrument eenvoudig en handig in te stellen en het kan na voltooiing van de instelling voor het leven normaal en onderhoudsvrij worden gebruikt.Het stelt gebruikers in staat om de werking van de apparatuur intuïtief te begrijpen en tijdig problemen op te lossenHet is ook veilig en betrouwbaar in complexe industriële situaties.
Rf-geleidbaarheidmetingstechnologie is een niveau-metingstechnologie met unieke voordelen.RF-geleidingstechnieken voegen een aandrijfschermcircuit en een koppelcircuit toe aan de elektronische eenheid, waardoor onafhankelijke metingen van impedantie en capaciteitsweerstand mogelijk zijn.De wetten van de fysica berekenen dat de impedantie van elke suspensie en de capaciteitsweerstand van elke suspensie gelijk zijn, zodat het effect van de ophanging kan worden gemeten door de faseverschuiving van het oscillerende circuit en kan worden uitgesloten van de totale uitgang.
De sonde van de RF-geleidingsmeter wordt in de opslagtank geïnstalleerd en het RF-signaal dat wordt veroorzaakt door de verandering van het elektrisch potentieel wordt via de sonde verkregen.De probe aandrijving dekking voorkomt dat de RF-stroom wordt afgeleid door de ophanging materiaal om een ring te vormen, waardoor de nauwkeurigheid van de meetinstrumenten wordt gewaarborgd.
|
Typische toepassing |
Vloeistof, stof, ultra hoge temperatuur isolerende vaste stof |
| Productmodellen |
NYSP |
| Type antenne | Flexible kabel, harde staaf |
| Materiaal voor antennes | PTFE, 304, 316 |
| Meetbereik | 0~20m (honderden meters kunnen worden gemeten voor diepe putten, op maat) |
| Meetsnauwkeurigheid | 0.05% tot en met 0,1% F. S. |
| Stroomvoorziening | 24VDC |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Procestemperatuur | -40~+130°C,-100~+200°C |
| Procesdruk | -0,1 ∼4,0 MPa |
| Procesverbinding | draad, flenst (facultatief) |
| Elektrische interface | M20 × 1.5, 1⁄2 "NPT |
| Beschermingsgraad | IP65, IP67, IP68 (optioneel) |
| Explosiebestendige graad | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb (zie certificaat voor nadere informatie) |
Opmerking: De producten kunnen worden aangepast en ontworpen volgens de specifieke vereisten van de gebruikers!
NYSP Designkenmerken van RF-toegangsniveau-meters
Het unieke anti-ophangingsmateriaal drijft het afschermingscircuitontwerp, kan de capaciteit van anti-ophangingsmateriaal verbeteren.
Vermogenbereik: 13 ~ 35VDc
Adaptieve proefprocestemperatuur. - 100 °C ~ 800 °C
Geen blinde metingen kunnen worden toegepast op horizontale metingen van 12 centimeter of zelfs een paar centimeter
Het maximale meetbereik kan honderden of zelfs honderden meters zijn.
De interfacemeting van viskeuze materialen is het grootste voordeel van het instrument
Stabiel en betrouwbaar vermogen, bestand tegen het zinken van meel, ruw, waterdamp, kristal, was
Niet onderhouden, geen verplaatsbare onderdelen, niet gemakkelijk te slijten onderdelen, niet regelmatig schoonmaken, onderhouden en debuggen