| Prijs | $504.081/pcs |
| MOQ | 1 pcs |
| Tijd om te bezorgen | 7 working days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van herkomst | Xi'an Shaanxi, China |
| Certification | CE |
| Modelnummer | NYSP-M |
| Details over de verpakking | Karton, export standaardverpakking |
| Betaalvoorwaarden | T/T |
| Capaciteit van de levering | 1000 stuks/per maand |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | Modelnummer | NYSP-M |
| Certification | CE | Plaats van herkomst | Xi'an Shaanxi, China |
| Minimum bestelhoeveelheid | 1 stuk | Price | $504.081/pcs |
| Betaalvoorwaarden | T/T | Capaciteit van de levering | 1000 stuks/per maand |
| Tijd om te bezorgen | 7 werkdagen | Details over de verpakking | Karton, export standaardverpakking |
| Procesdrukterface | -0.1~4.0Mpa | Signaaluitgang | 4... 20mA/HART/RS485/Modbus |
| Antennetype | Flexibele kabel, harde staaf, geïsoleerde harde staaf aan beide uiteinden | Typische toepassing | Vloeistof, stof, vaste stof |
| Productmodellen | NYSP-M | Materiaal antenne | PTFE, 304, 316 |
| Temperatuurnauwkeurigheid | -40~+130°C | Meetbereik | 3m,20m |
RF Unieke niveau-metingstechnologie Niveaumeter
Werkingsbeginsel van de RF-toegangsniveaumeter
RF-toegangsniveaumeter is een continu niveau meetproduct op basis van RF-toegangsprincipe. Het product heeft de voordelen van hoge stabiliteit, hoge gevoeligheid en brede toepassing.In vergelijking met de traditionele capacitieve niveaumeterDe modulaire opzet maakt het instrument eenvoudig en handig in te stellen en het kan na voltooiing van de instelling voor het leven normaal en onderhoudsvrij worden gebruikt.Het stelt gebruikers in staat om de werking van de apparatuur intuïtief te begrijpen en tijdig problemen op te lossenHet is ook veilig en betrouwbaar in complexe industriële situaties.
Radiofrequentiegeleidbaarheidmetingstechnologie
is
een
metingstechnologie
voor
het
niveau
van
vloeistoffen
met
unieke
voordelen.Hoewel
dit
concept
erg
vergelijkbaar
is
met
de
algemene
capaciteitsmetingstechnologie,
RF-geleidingstechnologie
voegt
aandrijfschildcircuit
en
choppercircuit
toe
aan
de
elektronische
eenheid,
waardoor
onafhankelijke
meting
van
impedantie
en
capaciteitsweerstand
mogelijk
is.De
natuurkundige
wet
berekent
dat
de
impedantie
van
elke
ophanging
gelijk
is
aan
de
capaciteitsweerstand
van
elke
ophanging,
zodat
de
invloed
van
de
ophanging
kan
worden
gemeten
door
de
faseverschuiving
van
het
oscillerende
circuit
en
kan
worden
uitgesloten
van
de
totale
uitgang.
De
sonde
van
de
radiofrequentiegeleidingsmeter
wordt
in
de
opslagtank
geïnstalleerd
en
het
radiofrequentiesignaal
dat
wordt
veroorzaakt
door
de
potentiële
verandering
wordt
via
de
sonde
verkregen.De
sonde
aandrijving
dekking
kan
voorkomen
dat
RF-stroom
van
draaien
om
een
lus
te
vormen
door
het
opgehangen
materiaal,
waardoor
de
nauwkeurigheid
van
de
meetinstrumenten
wordt
gewaarborgd.
|
Typische toepassing |
Vloeistof, stof, vaste stof |
| Productmodellen |
NYSP-M |
| Type antenne | Flexible kabel, harde staaf,met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Materiaal voor antennes | PTFE, 304, 316 |
| Meetbereik | 0~20m (honderden meters kunnen worden gemeten voor diepe putten, op maat) |
| Meetsnauwkeurigheid | 0.05% tot en met 0,1% F. S. |
| Stroomvoorziening | 24VDC |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Procestemperatuur | -40~+130°C |
| Procesdruk | -0,1 ∼4,0 MPa |
| Procesverbinding | draad, flenst (facultatief) |
| Elektrische interface | M20 × 1.5, 1⁄2 "NPT |
| Beschermingsgraad | IP65, IP67, IP68 (optioneel) |
| Explosiebestendige graad | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb (zie certificaat voor nadere informatie) |
Opmerking: De producten kunnen worden aangepast en ontworpen volgens de specifieke vereisten van de gebruikers!
Designkenmerken van RF-toegangsniveau-meters
Het unieke anti-ophangingsmateriaal drijft het afschermingscircuitontwerp, kan de capaciteit van anti-ophangingsmateriaal verbeteren.
Vermogenbereik: 13 ~ 35VDc
Adaptieve proefprocestemperatuur. - 100 °C ~ 800 °C
Geen blinde metingen kunnen worden toegepast op horizontale metingen van 12 centimeter of zelfs een paar centimeter
Het maximale meetbereik kan honderden of zelfs honderden meters zijn.
De interfacemeting van viskeuze materialen is het grootste voordeel van het instrument
Stabiel en betrouwbaar vermogen, bestand tegen het zinken van meel, ruw, waterdamp, kristal, was
Niet onderhouden, geen verplaatsbare onderdelen, niet gemakkelijk te slijten onderdelen, niet regelmatig schoonmaken, onderhouden en debuggen